/*Google DFP*/

Bulgaristan merkezli online oyun geliştiricisi GameRill tarafından geliştirilen ve Türkiye’de faaliyet gösteren Game Asya aracılığıyla kullanıcılarla buluşan 5Strike RPG ögelerle desteklenmiş tarayıcı tabanlı bir taktiksel strateji/savaş oyunudur. Türkçe dil desteğiyle hizmet veren 5Strike‘ı yükleme yapmadan ücretsiz (free2play) olarak oynayabilirsiniz.

Oyundaki amacınız kendi profesyonel timinizi kurarak rakiplerinizi yok etmek ve en iyiler arasına adınızı yazdırmak. 1 asker ile başladığınız 5Strike‘ta yok edici, itici, koşucu, keskin nişancı ve topçu gibi farklı alanlarda uzmanlaşmış askerleri timinize dahil edebilirsiniz. Oyundaki sınıfların çeşitli yönlerden birbirlerine üstünlükleri bulunmaktadır. Savaş alanında uygulayacağınız konumlandırma ve doğru asker seçimi ile sizden çok güçlü olan timleri dahi kolaylıkla yenebilirsiniz.

5Strike‘da sahip olduğunuz askerler savaş kazanarak gelişirler ve size oyun parası kazandırırlar. Seviyesi yükselen her askere elinizdeki oyun paraları ile saldırı, savunma, hasar gibi bir çok yönden yetenek kazandırabilir, yeni silah ve aksesuarlar alabilirsiniz. Headshot, savaş çığlığı, molotof, çifte atış ve bomba gibi özel yetenekleri aktif ederek 5Strike‘taki rakiplerinizi kısa sürede etkisiz hale getirmeniz de mümkün.

İlgili Haberler
5Strike kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

5 yorum yapıldı