/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sitemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci: Pentium 3 1GHz
RAM: 512 MB
HDD: 2.0 GB boş alan
Ekran Kartı: GeForce MX ve üzeri
İşletim Sitemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Pentium 4 2.4GHz ve üzeri
RAM: 1 GB
HDD: 2.0 GB boş alan
Ekran Kartı:

Çin’in Ming Hanedanlığı dönemini konu alan 9Dragons bir dövüş sanatları oyunudur. Birbirinden farklı onlarca combo ve değişik hareketler yapabildiğiniz bu oyunun diğer MMORPG‘lerden en büyük farkı PvP‘ye daha fazla ağırlık vermesi. Harika grafikleri ve kolay oynanabilirliğiyle milyonlarca oyuncuyu kendine hayran bırakan 9Dragons‘a hemen kayıt olarak kendinizi geliştirin ve düşman kalelerini ele geçirmek için sonu olmayan topraklarda yola koyulun!

9Dragons oyunu birbirinden farklı yüzlerce kung fu tekniği ve ikiyüzün üzerinde silah seçeneği ile büyük bir çeşitlilik sunuyor. Oyuncular kendilerine 3 farklı karakter oluşturabiliyor. Oyuna başlamak için size sunulan dokuz farklı klandan birisini seçip eğitiminize başlıyorsunuz. Seçtiğiniz klanda aldığınız eğitimler sayesinde kung fu tekniğinizi geliştirip zorlu rakiplerle mücadeleye hazırlanıyorsunuz.

İlk çıktığında Acclaim Games tarafından yayınlanan 9Dragons 2010 Eylük ayından itibaren yenilenen item ve karakterleriyle Gamersfirst tarafından yayınlanmaya başladı. Henüz Türkçe çevirisi olmayan 9Dragons‘u ücretsiz oynayabilirsiniz.

9Dragons kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

4 yorum yapıldı