/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci: Intel Pentium 4 2.4 Ghz
RAM: 1024 MB (1GB Ram)
HDD: 1.6 GB
Ekran Kartı: Nvidia Gefveyace 6600 veya Radeon X600/X1600 GPU (Shader Model 2) (gerekli)
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 Ghz veya 2.4 GHz dual core
RAM: 2048 MB (2GB Ram)
HDD: 1.6 GB
Ekran Kartı: Nvidia Gefveyace 7600GT veya Radeon HD 2900 GPU (Shader Model 3)

Red Duck tarafından Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilen taktiksel MMOFPS oyunu Alliance of Valiant Arms (A.V.A.), Kore Japonya, Çin ve Kuzey Amerika’da farklı yayıncılar tarafından milyonlarca oyun sever ile buluşuyor. Aeria Games’in ardından En Masse ile Avrupa’da yoluna devam eden oyunu IP engeline takılmadan sorunsuz oynayabilirsiniz.

A.V.A. Online EU ve NRF olmak üzere birbirine düşman 2 cephe bulunuyor. Her 2 cephede de ortak kullanılabilen 3 sınıfın bulunduğu oyunda tüm sınıfların birbirini tamamlar nitelikte özel yetenekleri bulunmakta. Bu sınıflar ve yetenekleri şu şekilde özetleyebiliriz:

Sniper: Birincil silahı keskin nişancı tüfeği olan bu sınıf uzak mesafeden nokta atışları yaparak çatışmalarda takımını korur. Yakın mesafe becerisi yok denecek kadar azdır.

Point Man: Yakın mesafeli saldırılarda başarı oranı çok yüksektir. Diğer sınıflara göre daha seri hareket eder ve rakibini hiç beklemediği anda avlar.

Rifle Man: Her türlü mücadele yeteneğine sahip olan bu sınıfın en büyük özelliği bomba uzmanı olmasıdır. Yüksek savunma değerlerine sahip olan Rifle Man sınıfı oyun akışına göre diğer 2 sınıfın görevini üstlenebilir özelliktedir.

A.V.A. Online‘ı benzer FPS oyunlarından daha çekici kılan en önemli özelliklerden birisi de zengin oyun modu seçeneği. 9 Farklı oyun modunun bulunduğu oyunda, çeşitli modlar için kullanılabilen çok sayıda harita da mevcut. A.V.A. Online‘daki oyun modları:

Annihilation (takım savaşı), Demolition (yok etme), Escort (koruma), Convoy (taşıma), Ai Mission (yapay zeka), Domination(hakimiyet), Free for All (herkes tek), Cross Steal (nükleer başlık), Escape (kaçış).

Alliance of Valiant Arms (A.V.A.) kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

59 yorum yapıldı
 • only31 says:

  Oyunu kurdum giriyorum connecting yazısı geliyor bekliyorum bekliyorum açlımıyor sebebini bilen var mı ?

 • anıl says:

  kerim şimdi oyunda değişiklikler olcak deniyo bende tam bilmiyorum bende o sorunu yaşadım o oyunda sorun var

 • anıl says:

  hyr hakan cım türkçe dili yok english var

 • anıl says:

  ama önce Aeria kayıt olun sonra o nu indirin kurun sonra masa üstünde göründüğünde basın orda seçene vercek çıkcak savaş falan var katagoriler falan var birisini seçin savaşta aksiyonda yani a.v.a var sonra oyunu indirin 2 saat sürüyo sonra açın ıp adres hatasdı verdiyse interneti kapatın sonra oyuna girin internet kapalı halde girin yine hata vercek onu kapatmayın sonra interneti açın o hatayı ok diyerek kaldırın ve oyuna girdiniz zaten oyunun açılması 5 dk falan sürüyo iyi oyunlar 😀

  • kerim says:

   anıl kardesim 2 yıldır bu oyunu oynuyorum ben ama artık oyunu kurduktan sonra ıp adresini degiştirip giriyorum error veriyo, yeni sürümünü yükleyın filan diyo giriş sayfasın da . şu an oyuna girebiliyomusun yardımcı olabilirmisin ?

  • Serhanyrlmz says:

   Allah senden razı olsun hotspot’la giriyodum ama hotspot çok yavaştı güncellemeleri yapması için 1-2 günümü harcıyordum şimdi hızlıca güncelleyip girdim IP değiştirici programa da gerek kalmadı