/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP/2000, DirectX 9.0
İşlemci: 1.5 GHz Intel Pentium 4 / AMD Athlon XP
RAM: 512 MB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce FX 5200 64Mb / ATI Radeon 9600 64Mb
HDD: 4GB 
İnternet: 64k ADSL Internet
İşletim Sistemi: Windows Vista/XP/2000, DirectX 9.0/10
İşlemci:2 GHz Intel Core 2 Duo / AMD Athlon X2
RAM: 1024MB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7600 GS 256Mb / ATI Radeon X1600 256Mb
HDD: 4GB 
İnternet: 256k ADSL Internet
Ses Kartı: 5.1 destekli ses kartı (64 ch.)

Mail.ru’nun alt şirketi olan My.com tarafından yayımlanan MMORPG oyunu Allods Online, Türkçe arayüz ve seslendirmesi, kendine has oyun dünyasının yanı sıra, bu dünya içindeki derinliğiyle de dikkat çeken, grafik öğeleri bakımından oldukça zengin bir oyun. Oyunda oyuncular, birbirlerinden farklı 6 ırk ve 8 sınıf arasından seçimlerini yapma şansına sahipler. Seçtikleri ırk ve sınıfa ait özel yetenekleri, oyun ilerledikçe geliştiriyor ve bunlara yenilerini ekliyorlar. Allods Online’da, takım oyunu ve işbirliği birçok açıdan oldukça önem taşıyor.

Oyuncular, sayısı altıya varan mürettebattan oluşan takımlar halinde belirli kaynakları kullanarak Astral gemiler inşa ediyorlar. İnşası biten bu gemileriyse PvE ortamında acımasız İblis canavarlarına karşı ya da PvP dövüşlerinde diğer oyunculara karşı kullanıyorlar.

Oyuncuların memnuniyeti için hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmayan mail.ru, Allods Online‘ı ses ve sinema sanatçılarının desteğiyle tamamen Türkçe seslendirerek, oynanabilirliği arttırmak ve yoğunluğa bağlı problemleri gidermek için TR server’ının bulunduğu sunucularını Türkiye’de barındırmaya başladı.

Allods Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

53 yorum yapıldı
  • dede says:

    bu oyun tr de ilk açılğında başlayanlardanım 55 lwl güncellemesi çıktığında hala oynuyodum bı dunya para da yatırsanız ıtemde yapsanız taş da bassanız eğer sağlam bı klanınınz adalarınız yoksa bı hıcsınız çok guzel çok kapsamlı bı oyun ama oyunda dönen adaletsızlıklerı gördukçe sınır olup soğuyacağınız aşikar neysekıoynamıyorum fakat bunun tadında da bı oyun bulamadım