League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
APB Reloaded Poster
APB Reloaded Poster
Yayımcı
:   Gamersfirst
Tür
:   
Dil
:   İngilizce
PvP
:   Var
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   18+

VİDEO İZLE

APB Reloaded

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Gamersfirst tarafından yayınlanan RPG özellikleriyle desteklenmiş MMOTPS oyunu APB Reloaded GTA’yı anımsatan özellikleriyle oyunculara aksiyon dolu şehir savaşlarına dahil olma imkanı sunuyor. San Paro’daki kaosu ateşlendirmek için sokak serserisi (criminal) olup suç işleyebilir veya kargaşayı sonlandırmak için güvenlik güçlerinin (enforcer) arasına katılarak serserileri haklayabilirsiniz!

Bu oyun da her şey serbest! yoldan geçen arabaları gasp edebilir, bankaları soyabilir, sivillere saldırıp ortalığı karıştırabilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar karakterinizi özelleştirebilir, kendi arabanızı modifiye edebilir ve seviye atlayarak birbirinden tehlikeli silahlara sahip olabilirsiniz.

Eğer güvenlik güçleri arasındaysanız, San Paro’daki düzeni sağlamak için yapmanız gereken çok şey var! zaman kaybetmeden serserilerin peşlerine düşüp, çetelerini yok etmek üzere yola koyulun!

APB Reloaded kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
APB Reloaded kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
125469
defa okundu


Yorumlar

121 yorum yapıldı