/*Google DFP*/

Dünyada Unity 3D teknolojisine sahip ilk üç boyutlu bilim kurgu temalı tarayıcı oyun olan Battlestar Galactica Online‘da (BGO) 2 farklı konoliden birini seçtikten hemen sonra uzayın derinliklerini keşfederek zengin kaynaklara sahip bölgeleri ele geçirmeye başlayabilirsiniz. Bigpoint tarafından yayınlanan Battlestar Galactica Online Türkçe dil desteğiyle ücretsiz (free2play) hizmet veriyor.

Battlestar Galactica Online‘da Koloni ve Saylon filoları kendilerini uzayın henüz keşfedilmemiş bir bölgesinde bulunan bir galaksinin en köşesinde bulurlar. Her iki filo da çok hasar görür ve kaynakları neredeyse tükenir. Filolar onarılıp tekrar silahlanmak ve tylium, metal ve sudan zengin kontrol sistemlerini ele geçirmek için zamanla yarışır. Koloni filosu, Saylonlar tekrar güç kazanıp onları tamamen yok etmeden önce, çaresizce bir kaçış yolu arar ve Dünya’yı aramaya devam eder. En modern 3D motoru ile hazırlanan bu uzay yolculuğunda yerinizi almak için hemen Battlestar Galactica Online‘a kayıt olun.

Battlestar Galactica Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Crossfire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 4.880


Yorumlar

1 yorum yapıldı