/*Google DFP*/
K
Blade 9 Poster
Blade 9 Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 125

Önemli Uyarı
Yayımcı firma ArkArena’nın ticari faaliyetlerini durdurması sebebiyle Balde9 ve diğer tüm oyunları 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle kapatılmıştır.

Almanya merkezli oyun şirketi MoreFunPlay tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Blade 9 ArkArena yayıncılığında Türk oyun severler ile buluşuyor. 2013 Nisan’da Filipinler sunucusunun ardından Mayıs’ta global sunucuları hizmete giren Blade 9‘un Türkiye sunucuları Eylül ayında açık beta testlerine başladı. Efsanelerde Tanrılara ait olduğu söylenen ve sahibine sonsuz güç sağlayacağına inanılan 9 farklı silaha sahip olabilmek için verilen mücadeleyi konu alan Blade 9 oyuncularına tehlikeli bir dünyada adrenalin yüklü savaşlar vaad ediyor!

Benzersiz yeteneklere sahip dokuz farklı sınıfının yer aldığı Blade 9‘da her karakterin 6 temel özelliği bulunuyor. Seviye atladığınızda kazandığınız puanları bu özelliklere dağıtarak karakterinizin gelişmesini sağlayabilir, daha kaliteli zırh ve silahları kullanabilirsiniz. Devasa büyüklükteki haritaları, zindanları, farklı PvP seçenekleri ve meslek yapısının yanı sıra eşya geliştirme sistemi, silah ruhu sistemi, çakra ve bot sistemi gibi bir çok özelliğe sahip olan Blade 9, günlük görevleri ve bonuslu ünvan mekanizmasıyla benzerlerinden bir adım öne çıkıyor.

İlgili Haberler
Blade 9 kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Crossfire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 9.296
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 6.413


Yorumlar

13 yorum yapıldı