/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows (R) XP/Vista/Windows 7 *Uyumluluk modu gerekebilir
İşlemci: Pentium IV 2.6 GHz or AMD 3400+
RAM: 1GB
HDD: 2GB* boş alan
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 5200 veya ATI Radeon 7200
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
İşletim Sistemi: Windows (R) XP/Vista/Windows 7 *Uyumluluk modu gerekebilir
İşlemci: Core 2 Duo1.8 GHz veya AMD eşdeğeri
RAM: 2GB+
HDD: 2GB boş alan
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce FX 5700 veya ATI Radeon X1600
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Not: Aeria Games yayıncılığında hizmet veren Born to Fire sunucuları 10 Mayıs 2013 Cuma günü itibariyle yayınını durdurmuştur.

Kore merkezli oyun stüdyosu Funtree tarafından CXG Engine oyun motoru ile geliştirilen aksiyon MMOFPS oyunu Born to Fire, Aeria Games yayıncılığında kapalı beta testlerine başladı. Çok sayıda harita seçeneği, oyun modu ve benzersiz FPS özellikleri bulunan Born to Fire‘da herbiri farklı beceri ve silahlara sahip 5 ayrı karakter sınıfı bulunuyor.

Oyunda yer alan sınıflar ve temel özellikleri şu şekilde;

Point Man: Elinde taşıdığı kalkan ile saldırılardan aldığı hasarı azaltabilen Point Man sınıfı kalkanı kullanmadığı zamanlarda sırtına alarak çift el silah kullanabilmektedir.
Ranger: FPS oyunların şüphesiz ki en bilinen karakter sınıfından bir tanesi olan Ranger, dürbünlü ve makinalı tüfekte uzmanlaşan oyuncuların vazgeçilmezi.
Sniper: FPS oyunlarının gözdesi. Sniper kulllanıcısı.
Heavyfire: Ağır silah kullanıcısı.
Dual Gunner: Oyunun Healler’ı ve tek bayan karakteri.

Born to Fire‘da birbirinden farklı özelliklere sahip 16 adet harita bulunuyor, bu haritaların arasında oyun modlarına ve sınıflara özel olarak hazırlanmış haritalar da mevcut. Oyunda yer alan modlar ise şu şekilde;
Siege: Kuşatma modu olarak değerlendirebileceğimiz bu modda harita içindeki bayrak noktasına en uzun süre sahip olan takım kazanır.
Bomb: Bu moddaki hedef karşı takımın merkezini bomba ile uçurmaktır.
Deathmatch: Sınırlı bir alanda iki takımın karşı karşıya geldiği bu modda en fazla puan toplayan takım kazanır.
Fun: Bu mod sayesinde oyunda sadece silahlar ile değil boks eldivenleri gibi ilginç ekipmanlarla savaşabilirsiniz. Fun oyun modunda ayrıca mutantlı bir saha açıp oyunu daha hareketli hale getirebilirsiniz.

Born to Fire‘ın dikkat çeken diğer bir özelliği ise maç kaydetme sistemi, bu sistem sayesinde yaptığınız maçların kaydını tutabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca Born to Fire‘da yeni aldığınız silahlara alışmak için doğrudan maça girmeniz gerekmiyor, oyunda bu iş için kullanabileceğiniz 2 farklı eğitim haritası yer almakta (Range ve Defence), bu sayede silah değiştirdiğinizde maçlarda zorluk çekmeyeceksiniz.

Born to Fire‘da oyun içi hızlı chat özelliği sizi uğraştırmadan temel konuşmalarınızı yapmanızı sağlıyor. Konuşmayı yazıp kısayollara kayıt edebilir ve istediğiniz anda oyun içinde kullanabilirsiniz. Born to Fire yenilikçi ve eğlenceli özellikleriyle oyunseverlere oldukça kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor.

Born to Fire kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

4 yorum yapıldı