/*Google DFP*/

Türkiye’de GameTürk tarafından yayınlanmaya başlayan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Call of Gods, barındırdığı RPG ve SLG unsurlarıyla keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Çeşitli zorluklarda bir çok görevin yer aldığı oyunda, verilen görevleri yerine getirerek kahramanınızı daha hızlı ve kolay geliştirebilirsiniz.

İnsanlar, Elfler ve Ölümsüzler olmak üzere 3 farklı ırk seçeneği bulunan Call of Gods‘da normal haritaların yanı sıra daha zorlu PvE mücadeleleri yapabileceğiz zindanlar da yer alıyor. Normale oranla daha güçlü mobların yer aldığı bu zindanlarda başarılı olabilmek için takım olarak savaşmanızda fayda var.

Call of Gods‘ta görevler ve PvE mücadelelerinin dışında PvP savaşları yapabileceğiniz arenalar da bulunmakta. Mücadele, arena ve şampiyona olmak üzere 3 farklı mod seçeneği bulunan arenalara maksimum 6 kahraman ile katılabiliyorsunuz. Ordunuzdaki kahraman sayısı ne kadar fazla ve kahramanlarınız ne kadar gelişmiş olursa Call of Gods arenalarından galip çıkma şansınız o kadar yüksek olur.

Call of Gods kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 2.865


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı