/*Google DFP*/

Ceidot oyun stüdyosu tarafından geliştirilen ve yayınlanan Ceiron Savaşları yayıncı firmanın faaliyetini durdurması sebebiyle 19 Mart 2014 tarihinde firmanın diğer oyunları ile birlikte kapatılmıştır.

Ceidot tarafından geliştirilen ve yayınlanan karanlık fantezi türünde ücretsiz bir MMORPGStrateji oyunu olan Ceiron Savaşları‘nda, oyuna başladığınız anda ilk yapmanız gereken kendi komutanınızı oluşturmak olacaktır. Daha sonra size verilen uçbeyliklerini geliştirmeli, kendi yenilmez ordunuzu kurmalı ve devletinizin size vereceği görevleri eksiksiz yerine getirerek rütbenizi yükseltmelisiniz. İsterseniz arkadaşlarınızda kendi ittifakınızı kurarak görevleri daha kolay yapabir ve diğer savaşçılarla savaşarak kendi ittifakınızı güçlendirebilirsiniz.

Büyük savaş yaklaşıyor! Kılıçlar bileniyor, zırhlar parlatılıyor, ordular toplanıyor… Céiron evreninin karanlık atmosferinde diplomasi yalanlarla, silahlar göz yaşlarıyla, teknoloji yıkımla yoğruluyor. Ne insanlar, ne de mahluklar bu savaştan kaçamayacak.

Tüm işletim sistemleri ile uyumlu olan Ceiron Savaşları PC veya Macintosh™ platformlarından oynanabilir. Oyunun tüm özelliklerine, gelişmiş grafiklere, yüksek kaliteli seslere ve müziklere erişmek isteyen oyuncular ücretsiz olan indirilebilir sürümü bilgisayarlarına kurarak oyuna bağlanabilirler.

Önemli Uyarı: Ceiron Wars cinsellik, şiddet, vahşet ve küfür/hakaret öğelerini barındıran bir içeriğe sahiptir. Oyunda alkol, tütün ve uyuşturucu ürünlerine referans verilen (ancak özendirmeyen) anlatımlar da mevcuttur. Oyunumuzu 17 yaş ve üstü oyunculara öneriyoruz. Kayıt işlemini tamamlayarak bu içeriklere sahip bir oyunu oynamayı kabul ettiğinizi beyan etmiş sayılılırsınız.

 

Ceiron Savaşları kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 2.531


Yorumlar

2 yorum yapıldı
 • hüseyin says:

  bu oyun cok güzel

 • kalaa555 says:

  Oyunu oynadım girdiğimden beridir oyundan çıkmak istemiyorum diğer browser oyunlara göre fazla bekleme yok sadece büyük ÖNEMLİ yapılarda uzun zaman geçiyor
  savaş sistemi güzel
  Çukur sistemi mükemmel düşünülmüş
  strateji sevenlerin oyunda 1 saat kalınca çıkmak istemecektir

  oyun kayıt adminine burdan teşekkür ederim
  bu oyunu onun sayesinde buldum