Kingdom Online Kayıt Ol
Kingdom Online Kayıt Ol
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
CengizHan 2 Poster
CengizHan 2 Poster
Yayımcı
:   Joygame
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   Orta
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   -

VİDEO İZLE

CengizHan 2

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

1200’lü yılların ihtişamlı dönemini ve Moğol Hükümdarı Cengiz Han’ın hikâyesini anlatan CengizHan 2, ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Ünlü aktör Yetkin Dikinciler tarafından seslendirilen tanıtım videosuyla oyunseverlerin ilgisini üzerine çekmeyi başaran CengizHan 2 Joygame kalitesiyle tamamen Türkçe olarak yayına başladı.

Oyun renk dağılımı ve oyuna giriş hızlılığıyla dikkat çeken CengizHan 2 oyununda Moğol, Pers, Rus ve Türk olmak üzere 4 ırk ve her ırka ait 12 sınıf bulunuyor. Her ırkın kendine ait şehirleri bulunan bu oyunda 1200’lü tarihler birebir yansıtılıyor ve haritalar üzerinde de bu şekilde yerleştiriliyor: Türk ırkı haritada Orta Asya’da görüntüleniyor.

Dönemi yansıtan motiflerle detaylandırılan CengizHan 2 oyununda şehirler arası seyahatler sırasında o döneme ait birçok süsleme, heykel ve figüre rastlamak mümkün. Bunların yanı sıra oynanabilirlik ve akıcılık bu oyunun merkezinde yatıyor.

Geliştirilmiş savaş sistemleriyle CengizHan 2, tüm MMORPG oyunlarındaki savaş sistemlerinin birleşim noktası olarak göze çarpıyor. En çarpıcı özelliklerinden biri de oyun sunucuları arasında yapılan savaşlar olan bu oyunda bireysel yeteneklerinizi yanı sıra şehir olarak Şehir Kral’ı komutasında organize saldırılar yapabilir, mancınık, zırhlı araç gibi savaş aletlerini kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra öldürülen her oyuncu için ayrı puan kazanıp, oyun içi sıralamanızı değiştirme olanağınız da mevcut.

Meslek seçimi olanağı sunan CengizHan 2 oyununda istediğiniz mesleği seçerek uzmanlaşabilir, ticaret yapabilir ve mesleğin gereği olarak kazanç sağlayabilirsiniz.

CengizHan 2 kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
CengizHan 2 kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
110878
defa okundu


Yorumlar

130 yorum yapıldı
 • tuncay5755 diyor ki:

  harika
  fena

 • tuncay5755 diyor ki:

  mükemmel

 • mert diyor ki:

  bınek kılıdı geçersız dıyor sıfreyı yazıyorum sonra ıstegıız sıfre yasaklanmıs dıyor açıklarsanız sevınım

 • furkan diyor ki:

  oyunu ilk defa oynıycam nasıl üye olcam bilen varsa söylermi? lütfen…

 • mine şanlı diyor ki:

  en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum yanıt verin hemen

 • mine şanlı diyor ki:

  ben bu kaçıncı ben hangi ara girmeye çalışsam giremiyorum ya sizde bombom gibi tadilat zamanını saatın ı yazsanı çok iyi olur eer böyle olmaya devam ederse ben ve diğer oynayan yani bu oyuna para yükleyen arkadaşlarım bu oyunu oynamasın diye mesaj atarım ben oyunda çıkınca onlarda çıkarlar onlar bombomda 32 45 60 lw gelmişti ben oynamayın dedim diye oyna madılar yani bu soruna çözüm bulunmazsa ben ve arkadaşlarım oyunu terk ederiz tamammı

 • aligrk diyor ki:

  nasıl cengizhana kayıtolcam bikere oldum ama böyle biisim yok dedi

 • kadir diyor ki:

  güzel