/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium IV 2.4ghz
Ram: 1gb
Ekran Kartı: GeForce 6200 ve üzeri
Hard Disk: 4gb
DirectX: DirectX9
İnternet: Geniş bant / ADSL
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium Core2Duo E2100
Ram: 2gb
Ekran Kartı: GeForce 8200 ve üzeri
Hard Disk: 4gb
DirectX: DirectX10
İnternet: Geniş bant / ADSL

1200’lü yılların ihtişamlı dönemini ve Moğol Hükümdarı Cengiz Han’ın hikâyesini anlatan CengizHan 2, ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Ünlü aktör Yetkin Dikinciler tarafından seslendirilen tanıtım videosuyla oyunseverlerin ilgisini üzerine çekmeyi başaran CengizHan 2 Joygame kalitesiyle tamamen Türkçe olarak yayına başladı.

Oyun renk dağılımı ve oyuna giriş hızlılığıyla dikkat çeken CengizHan 2 oyununda Moğol, Pers, Rus ve Türk olmak üzere 4 ırk ve her ırka ait 12 sınıf bulunuyor. Her ırkın kendine ait şehirleri bulunan bu oyunda 1200’lü tarihler birebir yansıtılıyor ve haritalar üzerinde de bu şekilde yerleştiriliyor: Türk ırkı haritada Orta Asya’da görüntüleniyor.

Dönemi yansıtan motiflerle detaylandırılan CengizHan 2 oyununda şehirler arası seyahatler sırasında o döneme ait birçok süsleme, heykel ve figüre rastlamak mümkün. Bunların yanı sıra oynanabilirlik ve akıcılık bu oyunun merkezinde yatıyor.

Geliştirilmiş savaş sistemleriyle CengizHan 2, tüm MMORPG oyunlarındaki savaş sistemlerinin birleşim noktası olarak göze çarpıyor. En çarpıcı özelliklerinden biri de oyun sunucuları arasında yapılan savaşlar olan bu oyunda bireysel yeteneklerinizi yanı sıra şehir olarak Şehir Kral’ı komutasında organize saldırılar yapabilir, mancınık, zırhlı araç gibi savaş aletlerini kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra öldürülen her oyuncu için ayrı puan kazanıp, oyun içi sıralamanızı değiştirme olanağınız da mevcut.

Meslek seçimi olanağı sunan CengizHan 2 oyununda istediğiniz mesleği seçerek uzmanlaşabilir, ticaret yapabilir ve mesleğin gereği olarak kazanç sağlayabilirsiniz.

İlgili Haberler
CengizHan 2 kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

139 yorum yapıldı