League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
City of Steam Arcadia Poster
City of Steam Arcadia Poster
Yayımcı
Tür
:   
Dil
:   İngilizce
PvP
:   Var
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   -

VİDEO İZLE

City of Steam Türkiye

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Çin merkezli oyun geliştiricisi ve yayımcısı Mechanist Games tarafından Unity Engine oyun motoru ile geliştirilen City of Steam yaklaşık 1 yıl boyunca DAO Games tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanmıştı. Türkiye sunucularının kapatılmasının ardından Mechanist Games yayımcılığında Avrupa sunucularında oyun severleri ağırlamaya devam eden City of Steam tarayıcı tabanlı MMORPG oyunudur. Stempunk bir evrende geçen City of Steam ücretsiz (free2play) hizmet veriyor.

Herhangi bir yükleme yapmadan doğrudan giriş yapabildiğiniz City of Steam; büyük boyutlardaki haritaları, zengin eşya seçeneği, PvP özelliği, yetenek ağacı vb. konularda oyuncuya klasik bir tarayıcı oyununun çok daha fazlasını sunmakta. İnsan, Elf ve Yeşil Derililer adında 3 ana ırkın yer aldığı City of Steam‘de Heartlander, Aven, Ostenian, Stoigmari, Draug, Riven, Goblin, Hobbe ve Ork olmak üzere 9 farklı karakter tipi yer alıyor. Üç ırktan bir tanesine dahil olan bu karakterler Arkanist, Silahşör, Warder ve Channeler olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip toplam 4 sınıftan birinde uzmanlaşmış durumda.

Buhar ve büyünün bir araya geldiği gizemli bir evrende geçen City of Steam görsel efektleri ve kendine özgü oyun yapısıyla RPG severlerin gönlünde taht kuracak gibi görünüyor.

City of Steam Arcadia kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
City of Steam Arcadia kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
25596
defa okundu


Yorumlar

13 yorum yapıldı