Kingdom Online
Kingdom Online
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
City of Steam Poster
City of Steam Poster
Yayımcı
:   XCloud Game
Tür
:   
Dil
:   İngilizce
PvP
:   Var
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   -
Smash Online Kayıt Ol

VİDEO İZLE

City of Steam Türkiye

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

XCloud Game tarafından Unity Engine oyun motoru ile geliştirilen City of Steam yaklaşık 1 yıl boyunca DAO Games tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanmıştı. Türkiye sunucularının kapatılmasının ardından Mechanist Games ve son olarak da XCloud Game yayımcılığında Avrupa sunucularında oyun severleri ağırlamaya devam eden City of Steam tarayıcı tabanlı MMORPG oyunudur. Stempunk bir evrende geçen City of Steam ücretsiz (free2play) hizmet veriyor.

Herhangi bir yükleme yapmadan doğrudan giriş yapabildiğiniz City of Steam; büyük boyutlardaki haritaları, zengin eşya seçeneği, PvP özelliği, yetenek ağacı vb. konularda oyuncuya klasik bir tarayıcı oyununun çok daha fazlasını sunmakta. İnsan, Elf ve Yeşil Derililer adında 3 ana ırkın yer aldığı City of Steam‘de Heartlander, Aven, Ostenian, Stoigmari, Draug, Riven, Goblin, Hobbe ve Ork olmak üzere 9 farklı karakter tipi yer alıyor. Üç ırktan bir tanesine dahil olan bu karakterler Arkanist, Silahşör, Warder ve Channeler olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip toplam 4 sınıftan birinde uzmanlaşmış durumda.

Buhar ve büyünün bir araya geldiği gizemli bir evrende geçen City of Steam görsel efektleri ve kendine özgü oyun yapısıyla RPG severlerin gönlünde taht kuracak gibi görünüyor.

City of Steam kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
City of Steam kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
26466
defa okundu


Yorumlar

13 yorum yapıldı