/*Google DFP*/
Zula Kayıt Ol
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 2000
İşlemci: Pentium 3 - 1Ghz
RAM: 256 Mb
Ekran Kartı: Geforce 2MX
Harddisk: 2Gb
DirectX: DirectX 9.0c ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
İşlemci: Pentium 4 - 2.4Ghz
RAM: 512 Mb
Ekran Kartı: Geforce FX 5600 ve üzeri
Harddisk: 2Gb
DirectX: DirectX 9.0c ve üzeri

Güney Kore’li oyun stüdyosu Doobic Studios tarafından geliştirilen ve Avrupa’da Nexon tarafından yayınlanan MMOFPS oyunu Combat Arms, eğlenceli oyun modları, gerçeğine uygun olarak tasarlanan silahları ve etkileyici ses efektleriyle beğeni topluyor. 20. yüzyıldaki soğuk savaşı konu alan oyunda benzerlerinde bulunmayan çeşitli özellikler yer alıyor.

Combat Arms‘ta bandana, gözlük, şapka gibi aksesuarlar kullanarak karakterinizi özel bir görünüme kavuşturabilir, aynı zamanda susturucu, dürbün, şarjör gibi yardımcı mühimmatlar kullanarak silahınızı istediğiniz şekilde modifiye edebilirsiniz. Video çekme özelliği bulunan Combat Arms, bir çok oyuncunun sıkıntı yaşadığı bu durumu oldukça kolaylaştırıyor. Dilerseniz çektiğiniz videoyu doğrudan Youtube‘a gönderebiliyorsunuz.

Oyunda yer alan gelişmiş klan sistemi sayesinde klanınızın seviyesine göre özel silahlar elde edebiliyorsunuz. Meslek sisteminin de bulunduğu Combat Arms‘da kendi silahınızı yapmanız da mümkün. 12 ayrı oyun moduyla oyunculara farklı seçenekler sunan Combat Arms‘taki modlar şu şekilde:

Elimination, Elimination Pro, Search & Destroy, One Man Army, FireTeam, Capture the Flag, Spy Hunt, Quarantine Regen, Last Man Standing, Bombing Run, Seize and Secure ve Hired Guns.

Combat Arms kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Crossfire Kayıt Ol


Yorumlar

128 yorum yapıldı