/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Pentium 1.6 GHz
RAM: 1024 MB
HDD: 5.5 GB
Ekran kartı: GeForce 7600 / ATI Radeon X1600
İşletim sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Intel Dual Core
RAM: 2 GB ve üzeri
HDD: 5.5 GB ve üzeri
Ekran kartı: GeForce 8800 ve üzeri

Vogster tarafından geliştirilen ve Türkiye’de GameTürk’ün ardından Mayn Games tarafından yayınlanmaya başlayan CrimeCraft Gang Wars free2play hizmet veren bir MMOFPS oyunudur. CrimeCraft GangWars‘ta 8 level olduktan sonra eğitimlere katılarak silah ve mühimmat (item) alabilir, lobby’ye girerek suç dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz.

GTA tarzı TPS oyunlarını sevenlerin beğenisini toplayan CrimeCraft GangWars‘ta kendi çetenizi kurabilir, sahip olduğunuz bölgeyi korumak ve rakip çetelerin bölgelerini ele geçirmek için baskınlar ve bölge savaşları yapabilir hatta gece kulübü bile işletebilirsiniz. “Sunrise” şehrinde geçen bu keyifli oyunda zaman kaybetmeden çetenizi kurun ve bölgenizi koruma altına alın.

CrimeCraft GangWars, oyunseverlerin yakından tanıdığı RPG dünyasının en belirgin özelliklerini (lonca-klan sitemi, rakiplerden ganimet toplama, ticaret yapma ve meslek edinme, görevler ve yetenekler, PvE – PvP savaş seçenekleri) aksiyon ve becerinin ağır bastığı bir TPS ortamında oyuncularına sunuyor.

Oyunda yenilik her şeyden önce geliyor. Güncelleme paketleriyle içeriği sürekli gelişen CrimeCraft GangWars‘ta yeni harita, silah ve muhimmatlarla sık sık karşılaşmanız mümkün.

CrimeCraft Gang Wars kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

23 yorum yapıldı