Dead Maze | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Desert Black Online Kayıt Ol
Eklenme Tarihi:
06/02/2018

Atelier 801 tarafından geliştirilen ve yayımlanan Dead Maze, günümüz dünyasının tahrip olmuş alternatif versiyonunda zombilerin kol gezdiği bir atmosferde geçen MMO oyunudur. 2D grafiklere ve izometrik kamera açısına sahip olan oyunda gerçek oyuncular ile birlikte macera dolu yolculuklara çıkacak ve hayatta kalmak için mücadele edeceksiniz.

Kontrol ettiğiniz karakterin yaşam puanı ve açlık durumunu üst seviyelerde tutmak için haritada kaynaklar aramalı, bulduğunuz kaynaklar ile hayatınızı devam ettirmenizi sağlayacak malzemeler oluşturmalısınız. Keşfedilmeyi bekleyen bölgelerde yolunuzu gözleyen zombilere karşı her an hazırlıklı olmanız gereken Dead Maze‘de diğer oyuncularla birlikte hareket ederek hayatta kalma şansınızı arttırabilirsiniz.

Dead Maze, sizin dışınızdaki gerçek oyuncuların da başarıya ulaşmasına yardımcı olabileceğiniz çok oyunculu bir oyundur. Medeniyeti yeniden kurmak, kendi kampınızı geliştirmek için iş birliği yaparak düşmanlarınıza karşı daha güçlü olun.

Zombilere karşı kullanabileceğiniz 500’ün üzerinde silahın yer aldığı oyunda sahip olmanız gereken her eşyayı haritada bulabilirsiniz. Eşyaları toplayarak yeni eşyalar meydana getirin ve virüsün etkisindeki zombilere karşı kullanın.Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı