League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Desert Operations Poster
Desert Operations Poster
Yayımcı
:   Looki Games
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   Orta
Oynanabilirlik
:   Düşük
Yaş Sınırı
:   -

VİDEO İZLE

Desert Operation

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Looki Games tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Desert Operations‘da küçük bir üssün komutanı olarak emrinizdeki askerlerle binlerce farklı oyuncuya karşı savaşabilir ya da başarılı diplomasiniz sonucunda onlarla ittifak kurup birlik olarak dev ordulara karşı koyabilirsin.

Donanmanı koordine edebilmek için hemen Kumanda Merkezini kur, ardından Fabrika inşa ederek para kazanmaya başla, derhal etrafına Evler yaparak hem kazancını arttır hem de üssünü kamufle et! Komutan olmak kolay değil daha yapman gereken çok iş var!

Gökdelenler inşa edip yüksek kazanç elde edebilir, Maden kurarak altın çıkartabilir, Üniversite açarak yeni silah teknolojileri üzerinde araştırma yapabilir, Rafineriden ise varil dolusu yakıt çıkartarak bu yakıtları kerosin ve dizele dönüştürebilirsiniz.

Şimdi bu teknoloji ve kaynakları kullanmanın tam zamanı, Cephane Fabrikasında asker, uçak ve gemileriniz için cephane üretebilir, Kışlada cesur askerler yetiştirerek atış talimleri yaptırabilir, Liman’da son teknolojiyle donanmış dev savaş gemileri üretebilir, birbirinden hızlı ve tehlikeli uçakları donanmanıza dahil edebilmek için ise Hava Limanı inşa edebilirsiniz. Artık Silah Fabrikası kurmanın zamanı geldi, panzerler, uçaklar, son teknoloji tanklar sizin emrinizi bekliyor!

Desert Operations‘da donanmanın yeteneklerini yükseltmek için Simülatör Ünitesi kurmayı sakın unutma! Ayrıca Ticaret Merkezi inşa ederek komşularınla kaynak alışverişi yapabilir, Pentagon’u kurduktan sonra ise gizli servisini devreye sokup diğer üslere ajan sokabilirsin!

Desert Operations kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Desert Operations kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
22398
defa okundu


Yorumlar

19 yorum yapıldı
 • Ahmet Öztemür diyor ki:

  Çok beğenerek oynadığım bir oyun herkese tavsiye ederim.

 • Ural Çalışkan diyor ki:

  Oyun cidden oldukça hoş ve arayüzü basit yapılmış bu oyunda tonla strateji kurma falan çok keyifli oluyor.

 • Cemre Can Koşdurma diyor ki:

  Oyun indirmek istemeyip oyun oynamak isteyenler için çok iyi bir oyun. Güçlenip fırtınalar estirmeniz sizin kontrolünüzde atraksiyonlu bir oyun.

 • Joygame Heidi diyor ki:

  Son derece eğlenceli ve güzel bir oyun.Strateji severler için vazgeçilmez bir oyun olacağından emin olabilirsiniz.

 • Gökhan Eruçar diyor ki:

  Denemenizi şiddetle öneririm. Strateji sevenlere duyurulur. :)

 • MyBlack diyor ki:

  Oyun İçerigi Süper Herkes Denesin Web Tabanlı Strateji Oyunudur

 • Şevket Aşan diyor ki:

  Oyun o kadar iyiki hepinize oynamanızı tavsiye ediyorum. Oyun akıcı ve akıl almaz bir şekilde sarıyor vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Arkadaşlarınızla rakip olabileceğiniz ve kimin daha güçlü olduğunu göstereceğiniz süper bir oyun herkesin oynamasını şiddetle tavsiye ediyorum..

 • ayhan37fb diyor ki:

  Çok güzel basit bir arayüze sahip çok beğendim oynamaya devam edeceğim :)