/*Google DFP*/

Önemli Uyarı
GameHorde, Divine Edges Online oyununun tüm hizmetlerini 20-07-2012 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer GameHorde oyunları.

Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows98/XP/VISTA/7
İşlemci: Intel P4 1.8GHz or AMD CPU
RAM: 1GB
Ekran Kartı: NVidia Geforce 6600 /ATI X800
HDD: 2 GB
DirectX: Direct 9.0c
İşletim Sistemi: Windows98/XP/VISTA/7
İşlemci: Intel P4 1.8GHz or AMD CPU
RAM: 1GB
Ekran Kartı: NVidia Geforce 6600 /ATI X800
HDD: 2 GB
DirectX: Direct 9.0c

Fantastik MMORPG oyunu Divine Edges Online 8 Kasım 2011 tarihinde Türkiye’de yayına başladı. Tamamen ücretsiz olan Divine Edges Online’da 9 farklı sınıf ve 3 ayrı ırk bulunuyor. Oyunun en ilginç ve güzel özelliklerinden biri ise oyuncuların karakterlerini ve sınıflarını istedikleri zaman değiştirebilmeleri.

Yaratıklarla savaşmanın, ganimetleri toplamanın ve nefes kesen Pvp sistemindeki büyük hesaplaşmaların bir arada bulunduğu Divine Egdes Online Türk oyuncuları kendine hayran bırakma konusunda oldukça iddialı.

Oyunun bir diğer güzel özelliği ise performans ayarlama seçeneği, bu seçeneği uygun şekilde düzenleyerek düşük performanslı bilgisayarlarda bile Divine Edges‘i rahatlıkla oynamanız mümkün.

Kılıç ,Yay ve Asa olmak üzere 3 sınıfın bulunduğu oyunda seviyeniz 30’a ulaştıktan sonra sınıf değiştirme sistemini aktif hale geliyor. Başta seçmiş olduğunuz 3 sınıftan her birisi tekrar 3’e ayrılıyor. Eğer Kılıç seçtiyseniz ister bu sınıfta kalabilir, isterseniz Balta & Çekiç yada Mızrak sınıfına geçiş yapabilirsiniz. Aynı şekilde başlangıç olarak Yay seçenler Pençe ve Yelpaze’ye dönüşebilirler. Asa kullanıcıları ise Harp ve Büyülü Enstrümanlar sınıfına geçebilir.

Eğer ilk sınıfınızda devam ederseniz yetenekleriniz daha hızlı gelişmeye başlar, fakat sınıf değişimi gerçekleştirirseniz yeteneklerinizin gelişimi yavaşlayacaktır. Ancak yetenekler hep bir denge içerisindedir. Bu nedenle Divine Edges‘de sınıf değişimi yaparken karakterinizin gücünün ve dayanımının azalacağını düşünmeyin.

İlgili Haberler
Divine Edges Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

49 yorum yapıldı
 • anneya says:

  tekrar kapandı 😀

 • berk says:

  bu blade 9 değilmi ya 😀

 • emre kurnaz says:

  ben bu oyunu oynamak istiyom

 • kamil says:

  oyun 2014 şubat ayında kapalı beta ile başlayacak.eski karakterler tabiki eskide kaldı.yeniden karakter yapılandırılacak.BLADE 9 ile tanışmayı bizde sabırsızlıkla bekliyoruz.oyunu ayakta tutmak bizim elimizde,HERKES TÜM PARASINI OYUNA YATIRSIN aksi takdirde gelir elde edemezler ve malesef tekrar kapanır.

  • okaliptus says:

   herkes tüm parasını oyuna yatırsın diyo adından belli kamil ben bu oyunu oynadım gm ler adminler ilgisiz boşa emek veriyosun bide üstüne para vercen yazık kimse girmesin ne çektirdi bize zamanında