League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
DK Online Poster
DK Online Poster
Yayımcı
:   Rise Game
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   -
Kapandı

VİDEO İZLE

DK Online (Dragon Knight)

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

DK Online Türkiye yayıncı firmanın aldığı kararla 26.05.2014 tarihinde hizmetini durdurmuştur.

Tam adı Dragon Knights olan DK Online, Rise Game tarafından yayınlanan 3 boyutlu bir MMORPG oyunudur. 2013’ün 2.yarısında kapalı beta test yayınına başlaması beklenen DK Online‘da 4 benzersiz ırk ve 4 farklı sınıf bulunuyor. Irka göre sınıf seçimi yapılan oyunda her ırk sadece 2 adet sınıf arasından seçim yapabiliyor. DK Online‘da ki ırkları ve seçebildikleri sınıfları yazının devamında bulabilirsiniz.

Oyunda yer alan ırklar; Human, Elf, Felynx ve Lycan, sınıflar ise; Paladin, Sorceresses, Warrior ve Shadowmage olarak karşımıza çıkmakta. Bu sınıflardan Paladin ve Warrior’u yalnızca Human ve Lycan ırkından olanlar kullanabilirken, Sorceresses ve Warrior’u Elfler, Warrior ve Shadowmage’i ise Felynx ırkındakiler kullanabilmektedir. Binek ve pet sisteminin yer aldığı DK Online‘da binekleriniz sadece hızınızı arttırırken, petleriniz ise ekstra özellik katmaktan öteye gidemiyor.

Oyundaki geniş haritalar ve gelişmiş grafiklerin yanı sıra başarılı ses efektlerinin oldukça beğeni topladığı söylenebilir. DK Online‘da katıldığınız guild size standart görevler dışında yeni görevler alma imkanı sunarken, bonus özelliklere sahip olma imkanı da veriyor. Craft sisteminin de yer aldığı oyunda kendi iteminizi üretmeniz mümkün. DK Online‘da isterseniz bire bir, isterseniz guildler arası kale savaşlarıyla PvP heyecanını yaşayabilirsiniz.

DK Online kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
DK Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
60086
defa okundu


Yorumlar

16 yorum yapıldı
 • rakaman diyor ki:

  abi nolur oynayım oyunu

 • IPMANN31 diyor ki:

  oyun kapandımı yoksa açılmıyaçakmı gerı oyun

 • yaşar diyor ki:

  35 levele kadar kastım devamı gelmedi pot a para vermekden parada bitti

 • akın diyor ki:

  oyunun bence ayrları bozuk levelinize eşit bir mobla savaşırken çok damage yiyiyorsunuz ve zor kesiliyor ama levelinizden 10 lvl üstünüzde bir mob kesin çok rahat kesiliyor ve az vuruyor saçma degilmi ayrıca kastığınız paranın alayını pot parası olarak harcıyorsunuz gmler pazarda pot satıyor garip bir durum pach atıp ucuzlatma yoluna gitmiyorlar muhtemel olarak oyun yapımcıları ile irtibatları yok zart diye kapanırsa şaşırmayın :)

 • rebelanqel diyor ki:

  oyunu taylandda oynadım .Kapalı betaya heyecanla bekliyordum ve beklediğim gibi kalabalık oldu.Açık betada oyun dahada ilgi görücek ve baya zevk alacağımıza benziyor