/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: XP SP3, Vista, 7
İşlemci: 1.5 GHz
RAM: 1 GB
Ekran Kartı:128MB
İşletim Sistemi: XP SP3, Vista, 7
İşlemci: 2.4 GHz or P4
RAM: 2 GB
Ekran Kartı: 256 MB

Yayımcı firmanın almış olduğu karar ile 30 Nisan 2014 tarihinde Dragonice sunucuları hizmet vermeyi durdurmuştur.

Gravity Games tarafından 2006 yılında geliştirilmeye başlanan Dragonica, ilk olarak 2009 yılında Kore’de daha sonra 2010 yılında Amerika ve Avrupa’da yayınlanmaya başladı. Avrupa’da İngilizce dil desteği ile gPotato tarafından yayınlanan Dragonica, anime görsellere sahip bir MMORPG oyunudur.

Oyunda Human ve Drakan olmak üzere 2 farklı ırk bulunmakta. Drakan ırkında bir karakter oluşturabilmeniz için 20. seviyeye ulaşmış bir karakterinizin olması gerekiyor. Warior, Magician, Archer ve Thief olmak üzere farklı alanlarda uzmanlaşmış 4 sınıfın yer aldığı Dragonica tempolu biroynanışa sahip.

Sevimli karakterleri ve göz yormayan ortamlarıyla dikkat çeken oyunda kombo sistemi bulunuyor. Düşmanınızı daha kolay ve etkileyici hareketlerle yenmenizi sağlayan kombo hareketleri doğru şekilde kullandığınızda kazandığınız tecrübe puanlarıda artıyor. Zindan görevlerinin de yer aldığı Dragonica‘da verilen görevleri yerine gitirip son aşamadaki patronu (boss) yendiğiniz taktirde kıymetli eşyaların yanısıra yüksek miktarda tecrübe puanı da kazanabiliyorsunuz.

İki farklı pet çeşidi yer alan oyundaki petlerden bir kısmı sadece size ek özellikler sağlarken diğer kısmı binek özelliği taşımasının yanında savaşlarda size destek de veriyor. Bire bir PvP yapabileceğiniz Ranking, Battlesquare, Emporia Wars Ranking ve Battlesquare mod seçeneklerinin yanı sıra Emporia Wars ile guild olarak PvP yapabildiğiniz Dragonica‘yı free2play olarak oynayabilirsiniz.

İlgili Haberler
Dragonica kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 1.303
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 1.410


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı