/*Google DFP*/

gPotato

1993 yılında Tokyo’da (Japonya) kurulan oyun şirketi Gala Inc’in online oyun geliştiren yan koludur. gPotato oyunlarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Cross Fire Rival Factions
Metin2

Dragonica


Avrupa'da gPotato tarafından yayınlanan Dragonica, Gravity Games tarafından geliştirilen anime MMORPG oyunudur. Kombo sistemi, zindanları, bire bir ve guildler arası PvP modlarının yanı sıra eğlenceli karakterleriyle dikkat çeken Dragonica ücretsiz (free2play) hizmet vermektedir.

Age of Wulin


Webzen tarafından yayımlanan dövüş sanatları MMORPG oyunu Age of Wulin, Çin İmparatorluğunun Ming hanedanlığına dayanan hikayesi ve gerçeğine uygun hazırlanan haritalarıyla oyuncuları Uzak Doğunun eşsiz atmosferine davet ediyor.

Sevencore


Noria oyun stüdyosu tarafından geliştirilen, gPotato tarafından yayınlanmayı bekleyen Sevencore, teknolojik ve fantastik ögelerle donatılmış, gelişmiş PvE ve PvP özellikleri barındıran bir MMORPG oyunudur. Sevencore free2play (ücretsiz) oynanabilmektedir.
Rappelz Poster
50510
7.04

Rappelz


Webzen tarafından yayınlanan Rappelz ücretsiz MMORPG oyunudur. Rappelz kendine özgü level yapısı, skill ve pet sistemiyle diğer MMORPG'ler arasından sıyrılırken, meslekleri ve kusursuz PvP yapısıyla da ön plana çıkmaktadır.