/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7
İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 Ghz
RAM: 1 GB
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: nVidia 6600
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo ve üzeri
RAM: 2 GB ve üzeri
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: Geforce 8600 GT ve üzeri

California merkezli oyun stüdyosu Red5 tarafından Offset Engine oyun motoru ile geliştirilen Firefall, FPS ve TPS özelliklerini bira arada barındıran bir MMO oyunudur. RPG ögelerine de rastlanan Firefall‘da karakterinizi bir çok yönden özelleştirebiliyor ve farklı yeteneklere sahip sınıflardan bir tanesine dahil edebiliyorsunuz.

Haritalarında yer alan çöl, dağ, orman ve plaj gibi farklı ortamlarla dikkat çeken Firefall‘da PvE’nin yanı sıra PvP savaşları da yapabiliyorsunuz. 3 farklı PvP modu bulunan oyunda seviyenize göre gerçek oyuncularla aksiyon dolu savaşlar yapmanız mümkün. Dreadnaught, Engineer, Biotech, Assault ve Recon olmak üzere 5 farklı sınıf seçeneği sunan Firefall‘ın temel sınıfların yanı sıra her sınıf için farklı yeteneklerde uzmanlaşmış 3 alt sınıf seçeneği bulunmakta.

Gelecekte geçen ve bilim kurgu ögelerini başarıyla kullanan Firefall‘da son teknoloji hava araçlarının yanı sıra gökyüzünde savaşmanızı sağlayan jetpackler ile plazma ve lazer gibi çok çeşitli silahlar kullanabiliyorsunuz.

Firefall kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

11 yorum yapıldı
  • bekir says:

    arkadaşlar 4gb ram – 1.5 gb ekran kartı – i3 işlemci 2.30 ghz intel graphcis 3000 sizce oyunu kasmadan oynarmıyım