League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Forge of Empires Poster
Forge of Empires Poster
Yayımcı
:   InnoGames
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   Orta
Oynanabilirlik
:   Orta
Yaş Sınırı
:   -

VİDEO İZLE

Forge of Empires

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

InnoGames tarafından yayınlanan strateji ve savaş oyunu Forge of Empires sizi tarihin farklı dönemlerine götürüyor. Türkçe arayüze sahip bu tarayıcı oyununda imparatoru olduğunuz şehri geliştirerek ilkel çağlardan modern çağlara yükseltiyor ve bu sırada hem sınırlarınızı genişletmek hem de halkınızı korumak için bir çok savaşa giriyorsunuz.

Elinizdeki maden ve parayı en iyi şekilde kullanarak şehrinizi kalkındırmalısınız. Forge of Empires‘ta gelişmenizdeki en önemli etkenlerden birisi araştırmalardır. Tamamlayacağınız her araştırmayla daha sağlam birim ve binalar yapabilir, şehrinizin çağ atlamasını sağlayarak modern bir yapıya bürünebilirsiniz.

Her strateji oyununda olduğu gibi Forge of Empires‘ta da savaşmadan zafer kazanabilir veya düşmanlarınıza göz dağı verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken çevrenizdeki imparatorlarla iyi ilişkiler kurmak veya güçlü bir ittifakta yer almaktır. Aynı zamanda oyunda istediğiniz bir rakibi düelloya davet ederek PvP savaşları da yapabilirsiniz.

Forge of Empires kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Forge of Empires kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
20243
defa okundu


Yorumlar

7 yorum yapıldı