/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşlemci: 2GHz Dual Core
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
RAM: 3GB RAM
HDD: 5GB
Ekran Kartı: 512MB, Direct X 9.0c ve Shader 3.0 destekli
İşlemci: 3GHz Dual Core
İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7 64bit
RAM: 4GB RAM
HDD: 5GB
Ekran Kartı: 1024MB Direct X 9.0c ve Shader 3.0 destekli

İlk videosuyla birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hawken, Açık beta test yayınına başladı. Adhesive Games yetkilileri, Hawken‘ın free2play (ücretsiz) olacağını duyurarak fiyat aralığı bekleyen oyunculara hem büyük bir sürpriz yaptı. Bilim-kurgu ögelerini başarıyla kullanan oyun, bilinçsiz sanayileşme sebebiyle harap olmuş bir gezegende geçiyor.

Oyuncuların kendilerini mechin içerisinde hissetmesi için birçok ayrıntıya dikkat eden Zombie Studios ekibi, kaliteli grafik ve titizlikle hazırlanmış ortamların yanısıra yüksek tempolu oynanışıyla Hawken‘ı benzerlerinden bir adım öne taşımayı başarmış. Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen oyundaki mechler silah ve zırh gibi birçok özellik bakımından geliştirebilmekte.

Farklı oyun modlarının yer aldığı Hawken‘daki mechler havada asılı kalma, uzun mesafeli sıçrama ve hızlı hareket etme gibi çeşitli yeteneklere sahip. Kapalı beta başvurularının kabul edildiği ilk 24 saatte 100.000 oyunseverin başvuruda bulunduğu Hawken şimdiden birçok listede kendine yer bulmayı başardı.

Hawken kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

29 yorum yapıldı