/*Google DFP*/

Danimarka merkezli bağımsız oyun stüdyosu Reto-Moto tarafından kendilerine ait olan Retox oyun motoru ile geliştirilen Heroes & Generals, Square Enix yayıncılığında oyunseverlerle buluşan tarayıcı tabanlı MMOFPS oyunudur. 1. 2.Dünya Savaşı dönemini konu alan Heroes & Generals‘da United States ve Germany olmak üzere 2 düşman devlet bulunuyor.

Oyun tarayıcı üzerinden oynanmasına rağmen 400mb.’ın üzerindeki eklenti paketiyle client bazlı oyunlarla aynı kategoride yer almayı hak ediyor. Kaliteli grafiklere sahip Heroes & Generals ‘ın ses efektleri de oldukça başarılı. Haritalardaki ince detaylar, siperler, mühimmat sandıkları, binalar, silahlar ve araçlar gibi bir çok detaya dikkat edilen oyunda savaş döneminin atmosferini oldukça başarılı yansıtılmış.

Assault, Skirmish ve Interdiction olmak üzere 3 farklı oyunun modunun bulunduğu Heroes & Generals‘da uçak, tank ve bisiklet gibi bir çok aracı kullanabiliyorsunuz.

Heroes & Generals kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Gigantic Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 19.345
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 10.981


Yorumlar

20 yorum yapıldı