Hounds: The Last Hope
Hounds: The Last Hope
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Jadde Poster
Jadde Poster
Yayımcı
:   GameTürk
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   Orta
Oynanabilirlik
:   Orta
Yaş Sınırı
:   15+

VİDEO İZLE

Jadde

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Snail Games tarafından geliştirilen ve Türkiye’de GameTürk tarafından yayınlanan online dans oyunu Jadde, Türkçe dil desteği ile hizmet veriyor. Orjinal adı 5Street olan oyun Türkiye’de yayına başlayan ilk online dans oyunu olma özelliğini taşımakta. 3 boyutlu sosyal bir ortamda birebir veya guruplar halinde dans müsabakaları yapmanıza imkan tanıyan Jadde, haritaları ve kapsamlı karakter yapılandırma seçenekleriyle ön plana çıkıyor.

Her dans oyununda olduğu gibi belirlenen bir şarkı eşliğinde ekrana gelen komutları yön tuşları ve boşluk tuşunu kullanarak hatasız tamamlamaya çalışıyor ve başarı oranınıza göre puan ve tecrübe elde ediyorsunuz. Jadde‘de düzenlenen Suçlu Kim, Evliler Yarışıyor gibi etkinlikler sayesinde verilen farklı görevleri yerine getirerek hem çeşitli ödüller kazanabilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyunda her karakterin kendine ait bir evi bulunuyor ve bu evi istediğiniz şekilde kendi zevkinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Evlilik sisteminin de bulunduğu Jadde‘de kendinize bir eş bularak oyundaki diğer karakterlere göre daha avantajlı duruma gelebilirsiniz.

Jadde kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Jadde kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
54205
defa okundu


Yorumlar

37 yorum yapıldı