/*Google DFP*/
K
Jadde Poster
Jadde Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
15+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 592
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 2.4 Ghz Intel P4 veya eşdeğer
RAM: 1GB, Vista ve Windows 7 için 2GB
HDD: 2.5 GB
Ekran Kartı: Direct x 9 VGA uyumlu
İşletim Sistemi: Windows XP/ Vista /Win 7
İşlemci: 2.4 Ghz Intel P4 ve ya eşdeğer
RAM: 2048 MB (2GB) RAM
Bellek Arayüzü: 128 Bit
HDD: 2.5 GB
Ekran Kartı: Video belleği; 256MB (DDR2/DDR3)

Önemli Uyarı
GameTürk, Jadde oyununun tüm hizmetlerini 8 Kasım 2015 tarihi itibariyle sona erdirip mevcut kullanıcı hesaplarını oyunun US versiyonu olan 5Street’e aktarmıştır. Eski Jadde oyuncuları hesap bilgileriyle 5Street’e giriş yaparak kaldıkları yerden devam edebilirler.
+ 5Street resmi sitesi | Resmi açıklama.

Snail Games tarafından geliştirilen ve Türkiye’de GameTürk tarafından yayınlanan online dans oyunu Jadde, Türkçe dil desteği ile hizmet veriyor. Orjinal adı 5Street olan oyun Türkiye’de yayına başlayan ilk online dans oyunu olma özelliğini taşımakta. 3 boyutlu sosyal bir ortamda birebir veya guruplar halinde dans müsabakaları yapmanıza imkan tanıyan Jadde, haritaları ve kapsamlı karakter yapılandırma seçenekleriyle ön plana çıkıyor.

Her dans oyununda olduğu gibi belirlenen bir şarkı eşliğinde ekrana gelen komutları yön tuşları ve boşluk tuşunu kullanarak hatasız tamamlamaya çalışıyor ve başarı oranınıza göre puan ve tecrübe elde ediyorsunuz. Jadde‘de düzenlenen Suçlu Kim, Evliler Yarışıyor gibi etkinlikler sayesinde verilen farklı görevleri yerine getirerek hem çeşitli ödüller kazanabilir hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyunda her karakterin kendine ait bir evi bulunuyor ve bu evi istediğiniz şekilde kendi zevkinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Evlilik sisteminin de bulunduğu Jadde‘de kendinize bir eş bularak oyundaki diğer karakterlere göre daha avantajlı duruma gelebilirsiniz.

Jadde kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Crossfire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 26.888
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 20.480


Yorumlar

40 yorum yapıldı