League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Joygame Poster
Joygame Poster
Menşei
:   Türkiye (SHR İnteraktif Servisler Ltd. Şti.)
Kuruluş Yılı
:   2009
Kurucu/CEO
:    Barış Özistek
Çalışan Sayısı
:   135+
Destek
Kariyer
Adres
:   Kadıköy/İstanbul

VİDEO İZLE

joygame

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Joygame Hakkında

“Enjoy the Game”
“Oyunun Tadını Çıkar”
Türkiye’nin en iyi oyun ve eğlence merkezi. Birbirinden farklı her segmente uygun oyunlar, sosyal aktivitelerin gerçekleştirilebileceği fonksiyonlar; video, resim paylaşımı, forumlar, blog sayfaları, özel profil oluşturabilme, anlık ileti ve daha fazlası… Bu kadar hizmeti aynı anda verebilen Türkiye’deki tek ve en büyük portal, Joygame.

SHR İnterkatif Hakkında

2009 yılında kurulan SHR yeni ve genç bir firma olmasına rağmen çok kısa bir sürede Türkiye’de oyun ve bilişim sektörüne yön veren firmalar arasındaki yerini almıştır. SHR, birçok uluslararası MMO (Massive Multiplayer Online / çoklu oyunculu çevrim içi oyun) şirketinin, Türkiye distribütörü, satıcısı, yayıncısı ve medya ortağıdır.

Türkiye’de de oyun sektörünün kaliteli bir şekilde olabileceğini kanıtlayan ve bu sektörün büyümesine öncülük eden SHR, yaptığı yatırımlar sonucunda kendi oyun ve projelerini de geliştirmeye başlamıştır.

Joygame kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Joygame kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
92899
defa okundu


Yorumlar

62 yorum yapıldı