/*Google DFP*/
K
Kara Taht Poster
Kara Taht Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 619
Athena Online Kayıt Ol

Önemli Uyarı
Joygame, ön görülen hedef kitleye ulaşılamaması sebebiyle Kara Taht oyununun tüm hizmetlerini 30 Nisan 2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Joygame oyunları.

Netmarble bünyesinde faaliyet gösteren oyun stüdyosu Maius Games tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Kara Taht, Joygame ile Türkiye’de. Avrupa ve Amerika’dan önce Türkiye’de Türkçe dil desteğiyle yayına başlayan Kara Taht “dünyanın ilk birlik savaşı MMORPG oyunu” ünvanına sahip.

Gelişmiş asker sistemine sahip olan Kara Taht‘ta birliklerinizle birlikte savaşlara katılabiliyorsunuz. Asker kiralama ve geliştirme gibi seçenekler sunan oyunun en belirgin özelliklerinden biri ise fetih savaşları. Mavi Mızrak ve Kızıl Kalkan olmak üzere 2 düşman ordunun yer aldığı Kara Taht‘ta Eurathes’e hükmedebilmek için mücadele veriyorsunuz.

Orta çağ dönemine uyumlu bir binek sistemi bulunan Kara Taht‘ta atlar ön planda. Bu asil yol arkadaşlarımızı siper, nal ve eğer olmak üzere 3 farklı ekipman ile donatabilmemiz mümkün. Donattığımız her yeni ekipman ise bineğimizin hızını arttırarak hedefimize daha kısa sürede ulaşmamızı sağlıyor.

İlgili Haberler
Kara Taht kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 20.471
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 10.740


Yorumlar

41 yorum yapıldı
  • Furkan says:

    Ya varya su oyuna bakınca gözlerim doluyor açın şu oyunu

  • muhammed türk says:

    sizin gibi oyundan anlamayan yöneticilerden nefret ediyom bide isim email filan zorunlu yazmışsınız zevkle bildiririm şu oyunu geri açın saçma saçma oyunlar kuruyonuz cengizsan nedir ya onu kapatın saçma saçma iş yapıyosunuz 7.4 yazıyor her şeye paranız yetiyor bunada yetmiyomu

  • fikri says:

    hadi hedef sayıya ulaşamadılar diyelim oyunun beğenisi hala açık olan oyunlardan yüksek güzelim oyunu kapattınız