League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Kara Taht Poster
Kara Taht Poster
Yayımcı
:   Joygame
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   Orta
Oynanabilirlik
:   Orta
Yaş Sınırı
:   -
Kapandı

VİDEO İZLE

Kara Taht

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Kara Taht oyunu yayımcı firmanın almış olduğu karar ile 30 Nisan 2015 tarihinde hizmetini durdurmuştur.

Netmarble bünyesinde faaliyet gösteren oyun stüdyosu Maius Games tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Kara Taht, Joygame ile Türkiye’de. Avrupa ve Amerika’dan önce Türkiye’de Türkçe dil desteğiyle yayına başlayan Kara Taht “dünyanın ilk birlik savaşı MMORPG oyunu” ünvanına sahip.

Gelişmiş asker sistemine sahip olan Kara Taht‘ta birliklerinizle birlikte savaşlara katılabiliyorsunuz. Asker kiralama ve geliştirme gibi seçenekler sunan oyunun en belirgin özelliklerinden biri ise fetih savaşları. Mavi Mızrak ve Kızıl Kalkan olmak üzere 2 düşman ordunun yer aldığı Kara Taht‘ta Eurathes’e hükmedebilmek için mücadele veriyorsunuz.

Orta çağ dönemine uyumlu bir binek sistemi bulunan Kara Taht‘ta atlar ön planda. Bu asil yol arkadaşlarımızı siper, nal ve eğer olmak üzere 3 farklı ekipman ile donatabilmemiz mümkün. Donattığımız her yeni ekipman ise bineğimizin hızını arttırarak hedefimize daha kısa sürede ulaşmamızı sağlıyor.

Kara Taht kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Kara Taht kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
60375
defa okundu


Yorumlar

28 yorum yapıldı