/*Google DFP*/
K
Kara Taht Poster
Kara Taht Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 485

Önemli Uyarı
Joygame, ön görülen hedef kitleye ulaşılamaması sebebiyle Kara Taht oyununun tüm hizmetlerini 30 Nisan 2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Joygame oyunları.

Netmarble bünyesinde faaliyet gösteren oyun stüdyosu Maius Games tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Kara Taht, Joygame ile Türkiye’de. Avrupa ve Amerika’dan önce Türkiye’de Türkçe dil desteğiyle yayına başlayan Kara Taht “dünyanın ilk birlik savaşı MMORPG oyunu” ünvanına sahip.

Gelişmiş asker sistemine sahip olan Kara Taht‘ta birliklerinizle birlikte savaşlara katılabiliyorsunuz. Asker kiralama ve geliştirme gibi seçenekler sunan oyunun en belirgin özelliklerinden biri ise fetih savaşları. Mavi Mızrak ve Kızıl Kalkan olmak üzere 2 düşman ordunun yer aldığı Kara Taht‘ta Eurathes’e hükmedebilmek için mücadele veriyorsunuz.

Orta çağ dönemine uyumlu bir binek sistemi bulunan Kara Taht‘ta atlar ön planda. Bu asil yol arkadaşlarımızı siper, nal ve eğer olmak üzere 3 farklı ekipman ile donatabilmemiz mümkün. Donattığımız her yeni ekipman ise bineğimizin hızını arttırarak hedefimize daha kısa sürede ulaşmamızı sağlıyor.

İlgili Haberler
Kara Taht kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
S4 League Oyna
Toplam Kaydolma Sayısı : 20.470
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 10.740


Yorumlar

37 yorum yapıldı
 • emir diyor ki:

  gitti gitti gitti güzelim oyunum giti

 • SiyahTaht diyor ki:

  aga niye kapadınız yaw ne güzel oynuyorduk

 • Kaan diyor ki:

  oyunun formati askerlinin olması kesinlikle harikaydı. Reklamını yapamadılar etkinlik yapamadılar alışkın olduğumuz bosslar fln yoktu oyunda oyun görevden gidiyordu çoğunlukla keşke başka bir yapımcı tarafından alınıp aynı format ile tekrar tasarlansa

 • eftalya diyor ki:

  güzelim oyun niye kapattınız … mı vardı

 • asdad diyor ki:

  joygame çok çakal en iyi oyunları kapatıyor zombirock kara taht

 • mehmet diyor ki:

  hedef kitle işi hikaye milyonlarca ıoyuncusu vardı parayı kırdılar sonra oyunu kapattılar. birde diyorlar ki cengiz han oyununa devam edin. Allah aşkına cengiz han oyunu kadar … bir oyun mu var. bu milletin hakkına girdiniz paraları kazandınız sonra hedef kitleye erişilmedi yalanını söylüyorsunuz. burada size joy game olarak yakışan kara tahtın bire bir benzerini tasarlayım online oynatmanız.. çok yazık

 • Furkan diyor ki:

  abi oyun harikaydı niye durdular nesi azdıki millet bağımlı olmuştu herkes para yatırmıştı çoook yazık oldu keşke açılsaaaaa!!!!!!!

 • Serkan diyor ki:

  +30 GamingKnight klanıyla gelicektik ama kapanmış yazık olmuş

 • Ali diyor ki:

  niye kapandı ne güzel oynuyorduk