League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Karahan Online Poster
Karahan Online Poster
Yayımcı
:   Mayn Games
Tür
:   
Dil
:   Türkçe
PvP
:   Var
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   13+

VİDEO İZLE

Karahan Online

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Mayn Games tarafından yayınlanan Karahan Online (TwelveSky 2), Uzak doğu’da kavimlerin asırlardır süregelen mücadelesini konu alan bir MMORPG oyunudur. PvP yapısı ve savaş sistemiyle dikkat çeken oyunu diğer MMORPG’lerden ayıran kendine has özellikleri bulunmakta. İlginç silah ve zırh tasarımları, çeşitli ölümcül dövüş teknikleri ve birbirinden yetenekli evcil hayvanlarıyla Karahan Online, yakında açılacak olan “Orhangazi” isimli sunucusuyla daha fazla oyunsevere daha kaliteli hizmet vermeyi hedefliyor.

Kadim Gök Kavim, Azametli Yılan, Muhteşem Ejder ve Azgın Pars olmak üzere 4 kavmin bulunduğu Karahan Online‘ın dikkat çeken özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Kavim Oylaması
Kavim liderinin belirlendiği bu sistemde liderlik için aday olabilir veya oylarınızla kavim liderinin belirlenmesinde rol oynayabilirsiniz.

Karakol Savaşları
10. seviyeden sonra girilebilen karakol savaşlarında, kasabalarda bulunan stratejik öneme sahip karakolları kutsal taş yıkımı, işgal veya tümden yok etme gibi yöntemlerle ele geçirebilirsiniz.

İttifak
Kavim liderlerinin birbirleri arasında yaptığı barış anlaşmalarıdır. İttifak kuran kavimler birbirlerinin şehirlerini rahatlıkla ziyaret edebilir ve ticaret yapabilirler.

Zanaat Sistemi
Kavimlerin sahip olduğu ekipmanların seviyesini ve özelliklerini yükseltmesini, birleştirme ve geliştirme gibi değişiklikler yapmasını sağlayan sistemdir.

Karahan Online kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Karahan Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
34621
defa okundu


Yorumlar

22 yorum yapıldı
 • kerem diyor ki:

  ben bu kayıt olduğum yerde ID yimi yazacam yoksa bana şifre verdinizmi?

 • Emrah diyor ki:

  Admin msn ye baktım spam ve ya junk envanterine düşmemiş onay linki rica etsem linki tekrar atar misiniz msn adresine

  • oyunkayit diyor ki:

   Karahan Online web sayfasında sağ üst kısımda yer alan “Giriş” bağlantısına tıklayın ve “Hesap ID / Şifre Yenileme” bölümüne girin. Açılan mavi pencerede “Aktivasyon Emailini Tekrar Gönder” sekmesi yer almaktadır.

 • Emrah diyor ki:

  Günaydın teşekkür ederim admin kusura bakma seni de akşam akşam rahatsız etmiştik ama…

 • Emrah diyor ki:

  oyun gmsi kim bilmiyorum ama üyelik aldım ben (zambax_36_21@hotmail.com) adresine 10 saat olacak neredeyse daha onay bildirimi düşmedi msn me lütfen yardımcı olun

 • hasan diyor ki:

  kayıt olunca şifre sormuyor ama şifre istiyor

 • ahmet diyor ki:

  arkadaşlar kayıt olurken şifre vermiyoruz ama oyunda şifre istiyor o nasıl olacak

  • CombatBoy diyor ki:

   mailini doğru yazdıysan şifre mailine gelir, üyeliğini aktif edip istersen şifreni değiştirirsin.