/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Core 2 Duo 2.6GHz / AMD Athlon II X2 240
RAM: 1GB
HDD: 5GB+
Ekran Kartı: GeForce 210 / Radeon X600
DirectX: 9.0
İşletim Sistemi: Windows XP ve sonrası
İşlemci: Dual Core 2.9GHz / AMD Athlon II X2 260
RAM: 2GB
HDD: 5GB+
Ekran Kartı: GeForce 230 / Radeon HD6550D
DirectX: 9.0

Korkusuz savaşçıların güçlerini arenada göstereceği, efendilerinin buyruğundaki hizmetkarların oyuna renk katacağı, yepyeni bölgeler, zorlu ve macera dolu zindanlar, yenilenmiş karakter özellikleriyle, hatalardan arındırılmış Karos Returns Redfox Games ile yayın hayatına devam ediyor.

Birbirine düşman 4 farklı ırk ve benzersiz yeteneklere sahip 7 ayrı sınıfın yer aldığı Karos Online‘da iki katmanlı gelişme imkanı sunan fletta sistemi ve sürükleyici bir hikaye sizi bekliyor. Zindanları, geniş dünyası, PvP dinamikleri ve görevleriyle beğeni toplayan oyunda Asmara topraklarına barış getirmek için mücadele edeceksiniz.

MMORPG severlerin alışmakta hiç zorluk çekmeyeceği bir yapıda olan Karos Returns‘de oyun başlangıcından itibaren sade ve kullanımı kolay bir arayüzle karşılaşıyorsunuz. Oyuncuların alışkanlıklarına uygun şekilde hazırlanmış kontroller ve oyun kısayolları sayesinde yeni başladığınızda bile uzun süre oynuyormuş gibi rahat hareket etmeniz ve karakteriniz üzerinde kontrol sağlamanız mümkün.

Türkiye’de ilk olarak Son Destan ismiyle Joygame tarafından yayımlanan oyun kapandıktan sonra Rosh Online adını alarak Ignited Games ile bir süre daha yoluna devam etmişti. Yaşanan sorunlar sebebiyle 2014 yılında hizmetini durduran Rosh Online, Karos Returns adını alarak 2017 yılından itibaren Redfox Games tarafından Türkçe dil desteğiyle oyun severlerin hizmetine sunuldu.

İlgili Haberler


Yorumlar

119 yorum yapıldı
 • hamza narin says:

  oyunu ilk çıktığından beri oynuyordum her yerde aradım bunu tum serverlerini kapanması çok kötü oldu şöyle bi oyun daha gelmez.ASABEY den selamlar

 • sberatmin says:

  Ya zaten neye emek verdiysek kapandı budamı kapandı ya hani steam e gecti diye kapanmıcaktı peki acılakamı tekrar
  K.g tesekkurler

 • Sefa says:

  Admin peki açılmıcakmı oyun ?

 • Oğuzhan says:

  Merhaba bu oyun acaba tekrardan Türkiyede tamamen TR olarak geri yayınlacakmı ben son destan zamanında oynamıştım. bi bilginiz varmı acaba?

 • Alper says:

  Oyun şuan kapalımı sitesine girince ne kayıt olabiliyorum ne indirebiliyorum
  Son Destana açık betada başlayop rosh zamanlarına kadar oynadım ve yine oynamak istiyorum