/*Google DFP*/
Zula Kayıt Ol

Mitoloji Online ile önemli bir başarı yakalayan 37Games’in oyun severlerin hizmetine sunduğu Kıyamet Savaşçıları, Türkçe dil desteğine sahip tarayıcı tabanlı MMORPG oyunudur. Yükleme ve kurulum gerektirmeden oynanabilen oyun, yüksek exp. oranı ve görsel efektleriyle akıcı ve keyifli bir deneyim sunuyor. Kıyamet Savaşçıları hızlı giriş uygulamasını yükleyerek oyuna masaüstünden kolayca giriş yapmanız da mümkün.

Avcı, şövalye ve büyücü olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 3 farklı karakter sınıfının yer aldığı oyunda her sınıfın kendine has kıyafet, silah ve eşyaları bulunuyor. Otomatik yön bulma, saldırı, kutu toplama ve skill kullanma gibi özellikleri sayesinde zorlanmadan oynayabildiğiniz Kıyamet Savaşçıları, pet ve binek sitemiyle de dikkat çekiyor.

Oldukça geniş bir görev sistemi bulunan oyunda görevleri tamamlayarak hızlı bir şekilde seviye atlamanız ve para, silah, kıyafet gibi oyun içi eşyalara ücretsiz sahip olmanız mümkün. Kıyamet Savaşçıları Farklı zorluk ve büyüklüklerdeki zindanlarda tek başınıza ve parti olarak mücadele edebilir, PvE savaşlarının yanı sıra gerçek oyunculara karşı PvP savaşları da yapabilirsiniz.

İlgili Haberler
Kıyamet Savaşçıları kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Crossfire Kayıt Ol


Yorumlar

10 yorum yapıldı