/*Google DFP*/

Önemli Uyarı
Knight Age, Joymax oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Joymax oyunları.

Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşlemci: Pentium single core 2.4GB ve üzeri
RAM: 1GB ve üzeri
Ekran Kartı: Geforce6600 / Radeon X1600 ve üzeri
Ses: DirectX 9.0c Compatibility card
HDD: 1GB ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows XP (service pack 2) ve üzeri
İşlemci: Pentium dual core 2.0GB ve üzeri
RAM: 2GB ve üzeri
Ekran Kartı: Geforce9600 / Radeon HD 3750 ve üzeri
Ses: DirectX 9.0c Compatibility card
HDD: 1GB ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows XP (service pack 2) ve üzeri

Sesisoft tarafından geliştirilen ve Avrupa’da Joymax tarafından yayınlanan Knight Age, anime görsellere sahip eğlenceli bir MMORPG oyunudur. Oyunda 4 farklı karakter sınıfı ve gelişmiş binek sistemi bulunuyor.

Knight, Magician, Archer ve Warrior sınıflarının yer aldığı Knight Age‘de oyuncuların besleyip yetiştirebilecekleri ve savaşlarda kullanabilecekleri evcil hayvan sistemi olarak bilinen pupa sisteminin yanısıra biniş yeteneğine dayalı savaş oyun özelliği bulunmaktadır. Yani Knight Age‘de diğer oyunların aksine evcil hayvanlarınızla birlikte yetiştirdiğiniz bineklerin üzerinde savaşlara girebilir karakterinizin ve bineğinizin yeteneklerini kullanarak benzersiz bir savaş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Oyunda çok sayıda çeşidi bulunan pupalardan istediğiniz özelliklerde olanları toplayabilir, hatta birden fazla pupayı birleştirerek daha güçlü pupalar elde edebilirsiniz. Knight Age‘in dikkat çeken diğer bir özelliği ise savaş sistemi. Açık betada gelmesi beklenen Excalibur savaşlarında efsanevi kılıç Excalibur’u elde etmek için 1’e 100 savaşlar yapabilirken, birlik savaşlarında 50 müttefik oyuncuya 50 müttefik oyuncuyu destekleyen savaşlar yapılabilmektedir.

Zindan sisteminde ise karmaşık yolları aşıp zorlu canavarları öldürerek baş düşman olan Boss’lara ulaşmaya çalıyorsunuz. Knight Age‘de ki en güçlü canavarlardan olan bu bossları öldürerek nadir pupa yumurtaları kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Knight Age kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 2.050
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 1.080


Yorumlar

2 yorum yapıldı