/*Google DFP*/

Önemli Uyarı
9919 firması, Kristal Kanatlar oyununun tüm hizmetlerini 2015 yılı itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Joygame oyunları.

Orijinal adı Crystal Saga olan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu Kristal Kanatlar, 9919 tarafından Türkçe dil desteği ile yayına başladı. Bir çok RPG ögesini bünyesinde barındıran oyunu hiç bir yükleme yapmadan tarayıcınızdan oynamanız mümkün. 2D görsellere sahip Kristal Kanatlar‘da 5 farklı karakter sınıfı bulunuyor.

Pet ve binek sitemi de bulunan Kristal Kanatlar‘da PvP ve PvE savaşları yapabilir, zindanlarda zorlu mücadelelere girebilir ve farklı bölgelerde bulunan çok sayıdaki haritada dolaşarak seviyenizi yükseltebilirsiniz. Karakterinize verilen görevleri tamamlayarak savaşlarda ve alışverişte kullanabileceğiniz değerli silah, eşya ve para da kazanmanız mümkün. Ayrıca görev sisteminde bulunan navigasyon özelliği sayesinde ise görev yerine tek tıklama ile otomatik ulaşabilirsiniz.

Kristal Kanatlar‘ın en güzel özelliklerin biri ise uzak (away) modu. Bu modda karakterinizi bir nevi programlayarak çevresindeki canavarlara otomatik ateş etmesini sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede bilgisayar başında olmasanız bile sürekli canavar öldürüyor ve bir taraftan seviye atlarken diğer taraftan düşen eşya ve paraları toplayabiliyorsunuz.

Kristal Kanatlar‘a başlarken erkek veya kız olarak seçebileceğiniz farklı yeteneklere sahip 5 farklı karakter bulunuyor. Bu karakterler ve özellikleri şu şekilde:

Büyücü (Mage): Ateş ve Buz olmak üzere farklı uzmanlıkları vardır. Büyü gücü kullanarak rakiplerini yok ederler ve aynı alanda geniş alana hasar verme (AoE) özellikleri bulunur.
Katil (Ranger): Seri hasar verme özelliğine sahip katiller büyüye karşı yüksek dirence sahiptir. Rakiplerine uzak mesafeden hasar verebilirler.
Rahip (Priest): Şifacı olan rahipler ruhsal güçleri sayesinde etrafındakilerin yaşam güçlerini yükseltebilirler. Aynı zamanda rakiplerini zehirleyerek belirli bir süre hasar verirler.
Şövalye (Knight): Defans seviyeleri çok yüksek olan şövalyeler dayanıklı kıyafetler giyerler ve Tank görevi görürler. Fiziksel atak yaparak rakiplerini yok ederler.
Okçu (Rogue): Teh hedef üstünde etkili olan okçular yakın mesafede ölümcül hasar verebilirler. Görünmez olma özellikleri bulunur.

Kristal Kanatlar kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 5.977


Yorumlar

27 yorum yapıldı
 • Dilan says:

  Arkadaşlar Crystal Saga S87-Jargoon gelin Türkler var!

 • Melih says:

  Gitti guzelim oyun

 • Eren Özdemir (BlackRahiP says:

  Oyunu tam 3.5 sene oynadım verdiğim emeğe yazik.
  İnsan utanıyor kendi emeğinden.
  Şeytan 99 levelken kapandı oyun.
  Verdiğim emeğe yazik.

 • alsıhan says:

  neden kapandı lütfen açın halika bir oyun lütfenn halika oyunlar,filmler vb. şeyler hep kapatılıyor ya da hemen sonlandırılıyor lütfen tekrar oyunu açınn oynamadan edemiyorum bana göre dünyanın en güzel oyunu lütfen insanlara bu acıyı yaşatmayın bari siz oyunu açın lütfen nolur açmadan hakkıma helal etmem açılana kadar bu oyunun web sitesine bakıcam lütfeeen çakma kristal kanatlar mı oynamak zorunda bırakmayın biziii!! lütfen oyunu açın <:3

 • ilker says:

  Oyun kapandı