/*Google DFP*/
K
L.A.W Living After War Poster
L.A.W Living After War Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Çok İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 32
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.5 GHz,
RAM: 1 GB,
Ekran Kartı: GeForce 8600GT 512MB
İşlemci: Core i5 760 2.5GHz,
RAM: 4GB,
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 768MB

Alaplaya‘nın duyurusunu yaptığı L.A.W yani Living After War (savaş sonrası hayat) daha piyasaya çıkmadan adından bolca sözettirmeyi başardı. Bunun en büyük nedenlerin biri ise şüphesiz yıldızlar geçidini anımsatan profesyonel kadrosu. Online oyun sektöründe tartışılmaz üstünlüğü olan Güney Kore’de 2008 yılında kurulan Nitrozen oyun stüdyosu, kurulduğu günden itibaren L.A.W üzerine yoğunlaşarak bu gün benzerlerinden birçok yönden daha üstün özelliklere sahip bir oyun geliştirmek için hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Popüler isimlerden oluşan bu güçlü kadronun referanslarını kısaca özetleyelim.

Kurucu: Lee Jang Wook – Dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan RPG oyunu Diablo‘nun sanat yönetmeni. Kurucu böyle olunca ekibi az kalır mı? Electronic Arts, Rockstar, Sony Computer Entertainment, ve SNK gibi dünya devi oyun şirketlerindeki yetenekleri yanına alan Lee, bu da yetmezmiş gibi Dreamworks, Lucas Films ve Industrial Light gibi dünyaca ünlü film stüdyolarının başarılı grafik sanatçılarını ekibine dahil etti. Böyle bir ekibin 3 sene boyunca tek oyuna yoğunlaştığını düşündüğünüzde L.A.W‘ın neden ses getirdiğini daha kolay anlayabilirsiniz.

L.A.W karakter yetenekleri, guild sistemi ve zindanlar gibi klasik MMO özelliklerini, çığır açan yeni gerçek zamanlı (RTS) özellikleriyle harmanlayıp, kusursuz bir PvP (oyuncuya karşı oyuncu) modu ortaya çıkarıyor. Bir taraftan güçlü helikopterler ve ağır tanklar gibi üniteleri kontrol edebilirken, diğer taraftan birebir savaşlarla zafer kazanabilirsiniz. Ayrıca savaşlarda toplanan kaynakların diğer kullanıclar ile takası mümkün olacak.

16 Şubat – 12 Temmuz 2012 tarihleri arasında kapalı beta test yayınını gerçekleştiren L.A.W Living After War‘ın açık beta tarihi konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Nak – Defender of Earth (Yeryüzünün Savunucusu)
Humankind – Conqueror of earth (Yeryüzünün Fatihleri)

L.A.W Living After War kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Crossfire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 1.889
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 2.171


Yorumlar

16 yorum yapıldı