/*Google DFP*/
K
League of Elites Poster
League of Elites Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
15+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 222
Zula Kayıt Ol

Önemli Uyarı
Oasis Game, ön görülen hedef kitleye ulaşılamaması sebebiyle League of Elites’in tüm hizmetlerini Temmuz 2015 itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Oasis Game oyunları.

Çin merkezli oyun şirketi Oasis Game tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan League of Elites, hem tarayıcı hem de istemci üzerinden oynanabilen fantastik bir MMORPG oyunudur. Kaliteli grafik ve görsel efektlerinin yanı sıra akıcı oynanışı ve zengin içeriğiyle dikkat çeken oyun, aynı firma tarafından yayımlanan ve büyük başarı yakalayan Legend Online için güzel bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

League of Elites‘te; silahşör, şövalye, avcı ve büyücü olmak üzere benzersiz yetenek ve eşyalara sahip dört farklı karakter sınıfı bulunuyor. Sınıf dışında karakter seçeneği sunmayan oyunda silahşör veya şövalyeyi seçtiğinizde erkek, avcı ya da büyücü sınıflarından bir tanesini seçtiğinizde ise kadın karakter ile oynayabiliyorsunuz. Rehber ve otomatik yön bulma sistemi sayesinde zorlanmadan görevleri tamamlayabildiğiniz League of Elites‘te kısa sürede seviye atlayarak yeni yetenek ve özellikler kazanmanız mümkün.

Binek sistemiyle daha hızlı seyahat ve daha keyifli bir oyun deneyimi sunan oyunda ilk bineğinizi alabilmeniz için 20. seviyeye ulaşmanız gerekiyor. Seviyeye özel görevlerin yanı sıra günlük görevleri tamamlayarak oyun parası ve çeşitli eşyalar kazanabildiğiniz League of Elites‘te; dünya savaşlarına katılarak bir çok rakibe karşı savaşabilir ya da düello ile bire bir meydan okuyarak PvP mücadelenin keyfine varabilirsiniz.

İlgili Haberler
League of Elites kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 1.348


Yorumlar

3 yorum yapıldı