/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: 2.4 Ghz Intel P4
RAM: 512 MB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: GeForce 5200 / Radeon 9550
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7
İşlemci: Pentium Dual Core E2140 ve üzeri
RAM: 2 GB RAM ve üzeri
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: NVidia 7600 GT / ATI X1600 XT

Loong: Dragonblood gamigo tarafından yayınlanan uzak doğu temalı fantastik bir MMORPG oyunudur. Kaliteli grafikleri ve sağlam hikayesiyle 2008’den bu yana bir çok ülkede yüzbinlerce oyuncuyla buluşan Loong aynı anda 500 kullanıcının giriş yapabildiği devasa savaş alanlarına cesur savaşçıları davet ediyor.

Gelişmiş görev sisteminde 1000’in üzerinde çeşitli zorluklarda görevin yer aldığı Loong: Dragonblood‘da karmaşık yapay zekaya sahip moblar ile zorlu PvE mücadeleri yapacak, devasa savaş alanları ve arenalarda ise bireysel ve klan savaşlarına katılarak gücünüzü sınayabileceksiniz.

Loong: Dragonblood belli sınıflar yerine silah odaklı bir sisteme sahip. Aynı anda iki tür silah üzerine ustalaşabildiğiniz oyunda; Sword, Sabre, Plearm, Bow, Battle, Yang, Yin, Healing, Zither ve yakın zamanda eklenmesi planlanan Wizardy olmak üzere 10 farklı silah türü bulunuyor. 100’den fazla pet ve binek çeşidinin yer aldığı Loong: Dragonblood‘da petler; sadece atak, sadece binek ve atak ile binek olmak üzere 3 guruba ayrılıyor.

Çok sayıdaki silah türü, görev çeşitliliği ve 500 kişiyi destekleyebilen savaş alanlarıyla olumlu not alan Loong: Dragonblood, bazı görevlerin birbirine benzemesi ve zorlu PvE mücadeleleri sebebiyle puan kaybediyor.

Loong Dragonblood kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

6 yorum yapıldı