/*Google DFP*/

Önemli Uyarı
Gametolia, M.A.R.S. Online oyununun tüm hizmetlerini 26-02-2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Gametolia oyunları.

Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7
İşlemci: Pentium 4 2.0GHz
RAM: 2 GB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: 7600GT yonga (Shader Model 3.0 desteği olmalı)
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Core 2 Quad (Q8300) Pentium 4 2.0GHz Core 2 Duo (E7500, E8400)
RAM: 2 GB +
HDD: 2 GB +
Ekran Kartı: 9800GT, GT240 veya AMD (4800 serisi, HD5600 serisi)

M.A.R.S. Online (Mercenary Assault And Recon Squad) Çin merkezli Yingpei şirketi tarafından Unreal 3.5 oyun motoru ile geliştirilen AAA reytingine sahip kaliteli bir MMOTPS oyunudur. Güneydoğu Asya ve Çin’de farklı isimlerle çeşitli yayıncılar tarafından yayınlanan M.A.R.S. Online Türkiye’de Gametolia ile 20 Eylül 2012’de açık beta testlerine başladı.

M.A.R.S.‘ta bireysel savaş, takım savaşı, bomba ve bayrak görevleri gibi klasik modların yanı sıra zombilere ve mutantlara karşı, dayanıklılık ve hücüm gibi takım olarak oynanan PvE odaklı aksiyon dolu oyun modları da bulunuyor. Etkileyici görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra yakın dövüş sistemiyle zenginleştirilen oyun oldukça güçlü fizik yapısına sahip.

Haritalarda yer alan objelerin parçalanması ve hareket etmesi oyunu eğlenceli kılan özelliklerden sadece birkaçı. Yayınlandığı bölgelerde 8 büyük ödüle layık görülen M.A.R.S.‘ta benzerlerinde olmayan bir çok özellik de mevcut. Bu özelliklerden bazıları:

PvE görevlerinin sonunda gelişmiş yetenek ve yüksek hasar verme özelliklerine sahip bölüm sonu canavarları (BOSS) ile savaşırsınız. Bu bölümlere özel olarak oyuncuya birden fazla ana silah kullanma hakkı verilir, bu sayede rakibe özel silah kullanarak yıkıcı hasarlar verebilirsiniz.

Bir diğer güzel özelliği ise “Revive Team Friend“, bu özellik sayesinde çatışma alanında öldürülen takım arkadaşınızı canlandırabilirsiniz. Bu işlem size ekstra puan kazandırdığı gibi çatışmanın seyrinide değiştirecektir. Take Down ise yerdeki cesetleri farklı amaçlarla kullanmanıza olanak veren diğer bir özellik.

Tüm bunların yanı sıra modifiye edilebilir mühimmat ile daha keyifli hale gelen M.A.R.S.‘ta keşfedilmeyi bekleyen Cover System ve Perfect Reload gibi güzel özellikler de bulunmakta.

M.A.R.S. Online Promo Kod / Beta Key
İlgili Haberler
Toplam Kaydolma Sayısı : 122.427
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 237.297


Yorumlar

409 yorum yapıldı
 • TURAN says:

  MARS geri açılsın bunun kurucuları bi cevap veriv açın şu oyunu oyuncular dünden hazir açın

 • Pandoras says:

  Bir daha böyle oyun gelmez.Tekrar açılsa keske oyuncuları dünden hazır

 • emre says:

  Kapananalı 3 yıl olacak ama seni özledim be mars 🙁 🙁

 • vedat says:

  bunun kadar güzel oyun yoktu yav neden kapandı

 • zaza says:

  oyunun tıpa tıp aynısı var hazard ops aynısı benimde çerım vardı hem oyun açılsaydı çoktan açılırdı hazard opsa gelin kapışalım

 • fikret says:

  bana zulada 1000000 para verin

 • ismail says:

  Arkadaşlar mars online acilmayabilir eyer acilirsa insallah herkesin ayni carlarla devam etmesini isterim oyuna para verdik bi sayfa olusturalim mars online yetkilerine ulasmasi icin bi umut isigi olur bizim icin varmisiniz.

  • sefa says:

   Olabilir aslında mantıklı kardeşim, öyle oyun bir daha gelmez.

  • MMMM says:

   mars açılsında sıfırdan çar gene kasrım oyunun açılması önemli o kadar para yatır çabla kapanssın zmr hazrd ops ne silah ne dp hiçbiri yok martta arda silah çıkıyodu marsın kurucu oyunu bana satsa alırrım ne kadar isterse vercemde ben şirket degilim ondan satmıyorlar