/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşlemci: Pentium 4 2.0GHz
RAM: 2gb
HDD: 2gb
Grafik Kartı: 7600GT yonga (Shader Model 3.0 desteği olmalı)
İnternet Bağlantısı: 512kb
İşletim Sistemi: Windows XP Service Package , Vista, Windows7
İşlemci: Core 2 Quad (Q8300) CPU Pentium 4 2.0GHz Core 2 Duo çift çekirdekli (E7500, E8400) veya daha iyi bir Core i7
RAM: 2G veya üzeri
HDD: 2G veya üzeri
Grafik Kartı: 9800GT yongası, GT240 yongası veya AMD grafik kartı (4800 serisi, HD5600 serisi)
İnternet Bağlantısı: 1Mb veya üzeri
İşletim Sistemi: Windows7 64bit

Önemli Uyarı
Gametolia, M.A.R.S. Online oyununun tüm hizmetlerini 16 Şubat 2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.

Tavsiye
M.A.R.S. Online’ın güncel versiyonunu oynamak için buraya tıklayın: Hazard Ops

M.A.R.S. Online (Mercenary Assault And Recon Squad) Çin merkezli Yingpei şirketi tarafından Unreal 3.5 oyun motoru ile geliştirlen AAA reytingine sahip kaliteli bir MMOTPS oyunudur. Güneydoğu Asya ve Çin’de farklı isimlerle çeşitli yayıncılar tarafından yayınlanan M.A.R.S. Online Türkiye’de Gametolia ile 20 Eylül 2012’de açık beta testlerine başladı.

M.A.R.S.‘ta bireysel savaş, takım savaşı, bomba ve bayrak görevleri gibi klasik modların yanı sıra zombilere ve mutantlara karşı, dayanıklılık ve hücüm gibi takım olarak oynanan PvE odaklı aksiyon dolu oyun modları da bulunuyor. Etkileyici görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra yakın dövüş sistemiyle zenginleştirilen oyun oldukça güçlü fizik yapısına sahip.

Haritalarda yer alan objelerin parçalanması ve hareket etmesi oyunu eğlenceli kılan özelliklerden sadece birkaçı. Yayınlandığı bölgelerde 8 büyük ödüle layık görülen M.A.R.S.‘ta benzerlerinde olmayan bir çok özellik de mevcut. Bu özelliklerden bazıları:

PvE görevlerinin sonunda gelişmiş yetenek ve yüksek hasar verme özelliklerine sahip bölüm sonu canavarları (BOSS) ile savaşırsınız. Bu bölümlere özel olarak oyuncuya birden fazla ana silah kullanma hakkı verilir, bu sayede rakibe özel silah kullanarak yıkıcı hasarlar verebilirsiniz.

Bir diğer güzel özelliği ise “Revive Team Friend“, bu özellik sayesinde çatışma alanında öldürülen takım arkadaşınızı canlandırabilirsiniz. Bu işlem size ekstra puan kazandırdığı gibi çatışmanın seyrinide değiştirecektir. Take Down ise yerdeki cesetleri farklı amaçlarla kullanmanıza olanak veren diğer bir özellik.

Tüm bunların yanı sıra modifiye edilebilir mühimmat ile daha keyifli hale gelen M.A.R.S.‘ta keşfedilmeyi bekleyen Cover System ve Perfect Reload gibi güzel özellikler de bulunmakta.

İlgili Haberler
M.A.R.S. Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Gigantic Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 122.427
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 237.297


Yorumlar

393 yorum yapıldı