Yulgang 2
Yulgang 2
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Yulgang 2
Marvel Heroes Online Poster
Marvel Heroes Online Poster
Yayımcı
Tür
:   
Dil
:   İngilizce
PvP
:   Var
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   12+
Yulgang 2

VİDEO İZLE

Marvel Heroes

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Gazillion Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan Marvel Heroes Online, adından da anlaşılacağı gibi Marvel’in unutulmaz süper kahramanlarının bir araya geldiği bir action-RPG oyunu. Süper kahramanlarıyla olduğu kadar projede görev alan isimlerle de dikkat çeken Marvel Heroes Online‘da Diablo ve Diablo 2‘nin geliştirme ekibinden tanıdığımız David Brevik ve arkadaşları görev alıyor. Kapalı beta test kayıtları başlayan Marvel Heroes Online‘ın kesin açılış tarihi henüz duyurulmadı.

Oyun Marvel evreninde yer alan süper kahramanlar ile kötüler arasındaki savaşı konu alıyor. İlk olarak çizgi romanlardan ve sonrasında çizgifilmlerden tanıdığımız Marvel’in bir çok karakteri oyuncular tarafından kullanılabilecek. Süper kahramanların bugüne kadar bilinen tüm özellikleri ise oyun içerisinde de korunmuş durumda, yani Wolverine‘i seçip Örümcek Adam gibi ağ atamayacak, böylece süper kahramanların karizmasını çizemeyeceksiniz :) Kostüm konusunda ise kullanıcılara kısmen özgürlük tanınmış, dilerseniz oyun içerisinde temsil ettiğiniz süper kahramanın kostümünü değiştirebilirsiniz.

Marvel Heroes Online’da Yer Alan Karakterler

- Black Panther
- Black Widow
- Cable
- Captain America
- Colossus
- Cyclops
- Daredevil
- Deadpool
- Emma Frost
- Hawkeye
- Hulk
- Human Torch
- Iron Man
- Ms. Marvel
- Punisher
- Rocket Raccoon
- Scarlet Witch
- Spider-Man
- Squirrel Girl
- Storm
- Thing
- Thor
- Wolverine

Marvel Heroes Online kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Marvel Heroes Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
42127
defa okundu


Yorumlar

22 yorum yapıldı