/*Google DFP*/

“Vur, kır, parçala” (Hack & Slash) formülünün 3D ile yoğurulup RPG ile birleştirilmesiyle ortaya çıkan aksiyon dolu yüksek adrenalinli bir rol oyunudur. Birbirinden farklı zindanlarda sayısız canavarı avlayacağınız Mythos, fantezi dünyasını karikatürsel çizimlerle birleştirerek oyunu daha zevkli bir hale getirirken gelişmiş PvP karşılaşmalarıyla heyecan dolu saatler geçirmenizi sağlıyor.

Başlangıçta dört ırk; Sikloplar, İnsanlar, Gremlinler ve Satyrler bir ittifak kurmuş ve birbirlerine barış ve destek yemini vermişlerdi. Ama bazı açgözlü İnsan askerleri hırslarına yenildiler ve yeşil, gizemli bir mücevheri “Siklop Crom’un gözü” çalmak için amansız bir meydan muharebesinde Siklopların köylerine saldırıp yıktılar. Kanlı zaferlerinden sonra İnsan askerler Yeşil Vadiye geçip, yeşil mücevherin gücü ile orada da felaketlere sebep oldular. Ama bir cesur Siklop bu muharebeden canlı kurtuldu ve büyük ittifakın içindeki acımasız ihanetle sarsıldı. Acı ve öfkesinin de etkisiyle, Siklop Crom ve Birliğin intikamını almak için İnsan askerleri avlamaya karar verir.

Mythos Europe kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

4 yorum yapıldı