/*Google DFP*/
K
NavyField 2 Poster
NavyField 2 Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 16

NavyField 2 yayıncı firma Nexon’un aldığı karar ile 6 Ağustos 2014 tarihi itibariyle yayın hayatını sonlandırmıştır.

Nexon tarafından yayınlanan ve SD EnterNET tarafından geliştirilen NavyField 2, 3 boyutlu taktiksel bir simülasyon oyunudur (MMOTSG). 2002 yılında Kore’de yayın hayatına başlayan ve hâlen farklı ülkelerde çeşitli yayıncılar tarafından yayınlanmaya devam eden NavyField‘in geliştirilmiş yeni versiyonu olan NavyField 2 genel oyun yapısı itibariyle MMORTS kategorisine dahil olmakta.

1. ve 2.Dünya Savaşı’nı kapsayan tarihsel süreci konu alan oyunda farklı ulus seçenekleri bulunmakta. 32×32 olmak üzere 64 kişilik PvP savaşlarını destekleyecek olan NavyField 2‘de fırkateyn, savaş kruvazörü, denizaltı ve uçak gemisi gibi farklı türlerde gemi seçenekleri bulunuyor.

NavyField 2‘de sahip olduğunuz gemileri seviye atladıkça yüksek teknoloji ürünü zırh ve silahlarla donatarak saldırı ve savunma bakımında geliştirebiliyorsunuz. NavyField 2 oynayabilmeniz için Nexon oyun portalına kayıt olmanız gerekiyor.

NavyField 2 kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Crossfire Kayıt Ol


Yorumlar

1 yorum yapıldı