Kayitol.Tv Kayıt Rehberi
Kayitol.Tv Kayıt Rehberi
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Nfinity Games Poster
Nfinity Games Poster
Menşei
:   Kore
Kuruluş Yılı
:   -
Kurucu/CEO
:    -
Çalışan Sayısı
:   -
Destek
Kariyer
Adres
:   Şişli/İstanbul

VİDEO İZLE

Nfinity Games

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Nfinity Games ve Çalışmaları

Adını “sınırlandırılmamışlık” anlamına gelen Latince infinitas kelimesinden alır. Adımız, ana platformumuz olan MMOG (Massively Multiplayer Online Game – Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Oyun) sınırsızlığını ve tüm oyuncularımıza sağlamayı hedeflediğimiz sınırsız eğlenceyi sembolize eder.

Nfinity Games

Şimdi… Neymiş bu Nfinity Games?
En başından söyleyelim Nfinity Games Türkiye’de kurulmuş bir Online Oyun Yayım Şirketidir. Evet Türk firmasıyız (Koreliler de Türk sayılır). Yayımcı bir firmayız da aynı zamanda. Yani Point Blank gibi online oyunların belli coğrafi bölgelere (Türkiye gibi) hizmetini üstlenen bir firmayız. Bu da bize hizmetini verdiğimiz oyunları Türkiye için en keyifli hale getirme gibi bir süper güç verir!

Nfinity Games wants to gather all people who loves playing games with different types of playing options to help them shop easier. With the technologic infrastructure ready to adapt innovations, its the company that is always with gamers by responding to the needs and desires in a very short time.

Nfinity Games kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Nfinity Games kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
28648
defa okundu


Yorumlar

41 yorum yapıldı
  • poladov123 diyor ki:

    abiler benim poinde adim poladov123 dur bende iyi indeiden zvanyam 1qizil qusdur hepinize basarilar