/*Google DFP*/

Jeneratörleri çalıştırın, silahların gücünü maksimuma çekin, cephaneleri doldurun ve atış yapmak için tetikte bekleyin! Consala tarafından geliştirilen ve yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Novagun’da size verilen uzay gemisiyle uçsuz bucaksız uzayda dolaşarak karşılaştığınız rakipleri yok etmekle görevlendirildiniz. Geminizin ve mürettebatınızın başına geçerek ne kadar yetenekli bir kaptan olduğunuzu gösterin!

Yeni teknolojiler geliştirerek yokedici silahlara sahip olabilir, oyunda yer alan çeşitli parçaları geminize entegre ederek daha dayanıklı ve güçlü olabilirsiniz. Ayrıca ihale özelliği sayesinde elinizdeki teçhizatı satışa sunmanız ve satıştaki malzemeleri uygun fiyatlara satın almanız da mümkün.

NovaGun‘da iki tip silahınız var. Atıcılar ve cephanelerden oluşan normal silah sisteminiz ve kalkanları delip geçen, düşmanlarınızın korkulu rüyası nova gun silahınız. Zor şartlarda tüm silahları aktifleştirerek en zorlu rakipleri bile yenebilirsiniz.

Filonuzla beraber yol alırken uzayın derinliklerinde sahipsiz kalmış eskilerin ihtişamlı ana gemilerine rastlayabilirsiniz. Bu devasa gemilere karşı yapacağınız toplu savaşı kazanırsanız geminin kontrolü size geçecek. NovaGun‘da kendi silah teknolojileriniz ve dronlar ile ana gemilerinizi donatıp savaşlarda bir üs olarak kullanabilecek ve üzerlerindeki bir dağ büyüklüğünde olan silahları kontrol edebileceksiniz.

Uzaktan taktik amaçlı torpido atarak düşmanda sürpriz etkisi oluşturabilir, ayrıca birbirinizi tamir etmek için katı nitrojen atabilirsiniz. Işın soğurucu sahibi olmanız sizi casusların kem gözlerinden koruyacak.

NovaGun, uzay gemisi modellerinden müziğine kadar %100 Türk gücü ve sermayesi ile 7 kişilik ekip tarafından 5 ayda yapılmıştır.

İlgili Haberler
NovaGun kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

14 yorum yapıldı
  • erdal says:

    mrb novagun mu oynanacak oyun degil bi süre oynadım kaptanturk-era ün dedigigibi admin denilen sahsiyetin keyfi davranışları zaten oyuncuyu oyunu bıraktıyor ve oyunun girafikleri berbat işin yoksa bir iki karakter yaratıgı kes dur OYNANCAK OYUN DEGİL tavsiye etmem