/*Google DFP*/

Blizzard tarafından geliştirilen ve yayımlanan Overwatch, ilk olarak BizzCon 2014’te duyurulan birinci şahıs kamera açısına sahip takım bazlı bir nişancı (MMOFPS) oyunudur. Omnic adı verilen ileri düzey yapay zekaya sahip robotlar ile uluslararası saldırı gücü Overwatch‘ın mücadelesini konu alan oyun yakın gelecekte geçiyor. Bilim kurgu ögelerine bolca yer verilen Overwatch‘taki karakterlerde ise benzersiz fantastik yeteneklere rastlamak mümkün.

Saldırı, savunma, tank ve destek olmak üzere 4 ayrı sınıf seçeneği sunan Overwatch‘da şu an için toplam 14’ün üzerinde kahraman yer alıyor. Her biri özel yeteneklerle donatılmış olan bu kahramanların türleri ve silahları da birbirinden farklı. Örneğin saldırı karakteri olan Pharah ile uzun sıçramalar yapıp aynı anda rakiplerinize onlarca mermi gönderebiliyorken, destek karakteri olan Symmetra ile rakiplerinizin kalkanlarını etkisiz hale getirebiliyor ve ışınlanma noktaları oluşturarak takım arkadaşlarınızın istediğiniz noktaya ışınlanmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Taktiksel açıdan oldukça geniş seçenekler sunan Overwatch, görsel efektleri ve gelişmiş oyun mekanikleriyle de keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Haritaların bir kısmı gerçek dünyadan esinlenerek oluşturulan oyunda İngiltere, Japonya ve Antik Mısır’daki çeşitli bölgelerde aksiyon dolu çatışmalara girebiliyorsunuz.

Oldukça kaliteli bir içeriğe sahip olan Overwatch‘ın çıkış tarihi henüz duyurulmasa da kayıt ol bağlantısına tıklayarak beta testleri için şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz.

İlgili Haberler
Overwatch kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

18 yorum yapıldı
 • Ehad says:

  Beyler oyun 120 lira atmayın o origins edition ve baya değer

 • Adını Vermek İstemeyen Oyuncu says:

  200 Liraya Daha Güzel Oyunlar Var GtaV , Arma3 Vb Şeyler Bence Deymez

 • ismini vermek istemeyen oyuncu says:

  200 TL ye alabileceğin daha iyi oyunlar var

 • alperen says:

  arkadaşlar bu oyun böyle inmez özür dilerim ama oyun 200 tldir iyi günler ben oyunu aldım ama harika 200 tl değer bence..

 • hamza says:

  neden indirlmiyo

 • vangoy_44 says:

  pc kaldırmaz benim

 • Bekir Kemal says:

  Yaa haksızlık nerden indircez bu oyun sizin beğenmek olarak açılamaz bu oyunu oyunkayit asla yapamassınız oyun kayıt lütfen çabuk oyun çok güzel görünüyo !!!

  • alperen says:

   Bakir Kemal merhaba ben Alperen çok üzüntüyle belirtmek isterim ki oyun 200 TL olarak satışa sunuldu ücretsiz olarak bir yerde bulunması gerçekten çok zor bir oyun bulsan bile çoğu korsandır ben almış bulunuyorum ve 200 TL gerçekten de değer…