League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
BomBom 3.6 Sürümü Geliyor Poster
BomBom 3.6 Sürümü Geliyor Poster
Oyunun Adı
:   BomBom
Yayımcı
:   Elex-Tech
Faaliyet Tarihi
:   15/11/2012
Diğer Haberler
:   Arşive Git
Okunma Sayısı
:   17952

Bombom 3.6 Versiyonu Geliyor!

15 Kasım 2012 tarihinde gelecek olan yeni versiyon 3.6 için çalışmalar hızla sürüyor! Türkiyede BomBom oyuncu sayısı hızla yükseliyor. Yeni versiyonla birlikte tüm oyuncularımız için yeni silahlar, yeni uzak sunucu savaşları ve yeni aktiviteler güncellenecek! Yenilikleri gördüğünüzde kesinlikle büyüleneceksiniz. Haydi beklemeyin katılın ve eğlencenin gerçek yerini keşfedin.

BomBom 3.6 İle Gelecek Yenilikler:

Öncelikle karakter güçlendirilebilir +12 ekipmanlarına “Altın Kaplama” özelliği ekleme şansınız olacak. Bu özellik hem ekipmanlarınızın görünümünü değiştirecek hemde extra defans ve saldırı gücü sağlayacak. Ayrıca bu eklenen özellik ile gücünü arttırarak rakiplerine karşı üstünlük sağlayabilirsin. En güçlü sen olmalısın.

Eklenen yeni bir özellik ise uzak sunucudur. Uzay girdabı eğlenceniz basit, normal, zor ve kahraman zorluk derecesi ile BomBom’ a yeni bir eğlence kazandıracak. BomBom dünyasını kötülüklerden koruyan kahraman sen olmalısın.

Tabi ki yeni alışveriş çılgınlığını unutmadık, alışveriş merkezinde kıyafet seçiminiz artık çok kolay. Sadece yapmanız gereken yeni eklenen rastgele butonuna basarak sistemin size beğenmeniz için sunduğu giysileri seçip satın almak. BomBom dünyasının en şık karakteri sen olmalısın.

Eklenen bu yeni özellikler ile BomBom 3.6 sizler için tam anlamıyla yeni bir heyecan olacak. BomBom 3.6 versiyonu ile ilgili yeni haberleri kontrol etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler!Yorumlar

35 yorum yapıldı