Bombom Romantik Sevgililer Günü Etkinliği | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Faaliyet Tarihi:
07-02-2012

Sevgililer günü yaklaşıyor. Bu romantik günde Bombom oyuncularını unutmayan Elex-Tech özel bir etkinlik hazırladı. 7-16 Şubat boyunca etkinlik kapsamındaki gereklilikleri yerine getirenlere çeşitli hediyeler verilecek.

Bu hediyelerden bazılarıni almak için sadece oyuna giriş yapmak yeterli olurken bazı hediyeler için ise görev tamamlamak gerekecek.

Verilecek hediyelerin bazıları:

– 10000 altın para,
– 2.seviye tecrübe iksiri,
– 3.seviye tecrübe iksiri,
– Romantik yüzük,
– Gül,
– Tek taş yüzük,
– Mühürlü aşk,
– Aşk meleği kanatları,
– Güçlendirme taşı vb.

Ayrıca etkinlik süresince açılacak özel alışveriş merkezi festivalinde 2500 kupon harcayanlar çeşitli öğeler elde edebilecek. Hemen katılın. Bu romantik günde kendiniz ve sevgiliniz için iyice süslenin! Bu yıl romantik bir sevgililer günü geçirmek için Bombom oynayabilirsiniz! Türkiye’de Bombom oyuncuları sayısı 4 milyonu aştı ve her gün 30 binden fazla yeni kullanıcı oyuna katılıyor. Siz de bu eğlenceye katılın!

Resmi website
Oyun adresi:

Makalenin tamamını okumak ve hediyeler ile görevler hakkında detaylı bilgi almak için ziyaret edebilirsiniz.

337.com Hakkında

“Bombom” oyununu oynayabileceğiniz 337.com, web oyunu, sosyal oyun ve flash oyun sağlayan bir oyun portalıdır. Çin, Brezilya, Almanya, Portekiz, Türkiye, İspanya, Polonya, Hollanda ile İngilizce konuşulan piyasaları kapsamaktadır. Şu anda 337 oyun topluluğunun kayıtlı kullanıcı sayısı 10 milyonu aşmış olup tüm dünyadan gelen günlük ziyaretçi sayısı yaklaşık 1 milyondur.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 7.216


Yorumlar

2 yorum yapıldı