Divine Edges Tekrar Açılıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Divine Edges Tekrar Açılıyor! Poster
Divine Edges Tekrar Açılıyor! Poster

Divine Edges Türkiye tekrar açılıyor. Kasım 2011'de GameHorde tarafından Türkiye'ye getirilen ve çeşitli nedenlerden dolayı Temmuz 2012'de yayınını durduran MMORPG oyunu Divine Edges, yenilenen içeriğiyle 1 Mayıs 2013'te tekrar yayına başlayacağını duyurdu.
Faaliyet Tarihi:
01.05.2013

GameHorde tarafından 8 Kasım 2011’de Türkiye’de yayınlanmaya başlayan MMORPG oyunu Divine Edges 20 Temmuz 2012’de çeşitli sebeplerden dolayı yayınını durdurmuştu. Bugün Facebook sayfasından yaptığı duyuruyla takipçilerinin yüzünü güldüren Divine Edges, yenilenen içeriğiyle 1 Mayıs 2013 tarihi itibariyle tekrar yayına başlayacağını açıkladı. Oyun yetkililerinin yaptığı duyuruyu yazının devamında bulabilirsiniz.

Değerli oyuncularımız,
Yaşadığınız uzun bekleyiş için özür dileriz. Bu süre zarfı içerisinde oyunumuzda büyük ve sizleri memnun bırakacak değişiklikler olmuştur. Oyun içerisi grafikler, savaş sistemleri ve seviye sınırı değiştirilmiştir. Şuan için oyunumuzun çeviri işlemleri devam etmektedir. 1 Mayıs 2013’te tekrar görüşmek dileğiyle.

We will back at May 1st 2013, sorry for the long waiting. The characters level has been up to 100. Graphic and pvp mode has been update. Now we are translating and begin initial test.

Toplam Okunma Sayısı : 1.791


Yorumlar

10 yorum yapıldı
 • ahmet says:

  ya 8 Temmuz’dayız lütfen indirlmiyor

 • adnan says:

  merhaba oyun acıldımı acaba?

 • HASAN says:

  OYUNUN 1 MAYISTA ACILACAGINA DAIR BELIRTMISSINIZ AMA OYUNDAN HALADAHA SES SOLUK YOK BENIM GIBI BIR COK PLAYER OYUNUN ACILMASINI 4 GOZLE BEKLIYOR VE OYUN HALADAHA AKTIF DEGIL TAM TARIH VE GUNUNU BELIRTIRSENIZ INSANLARDA MERAK ICINDE KALMAZ BENIM GORUSUME GORE BU BIR SORUMSUZLUKTUR VE SIZLERIN NE KADAR SORUMLULUK SAHIBI OLDUGUNUZU GOSTERIR KI SORUMLULUK SAHIBI DEGILSINIZ

 • ekrem says:

  mayısın 1 oldu hanı oyun cevap

 • burak says:

  divine edges bugünmü açılıcak

 • gokhan says:

  indirilmio ve bugun 1.5.2013

 • emre says:

  karakterleri geri verme gibi bi imkanları olamaz üstünden çok uzun bir süre geçti.Zaten yapılan açıklamada böyle birşey söylenmiyor oyunu yenilediklerini ve yep yeni bir başlangıç yapacaklarını ima ediyorlar.

 • Kaan Güvel says:

  Merhaba Oyun Kayıt.

  Acaba Kapatılan Divine Edges’teki Karakterler Bu Yeni Sürümde Tekrar Kullanılabilecek mi ?

  • oyunkayit says:

   Merhaba Kaan,
   Bu konuda yayıncı firma henüz net bir bilgi vermedi. Konu hakkında bilgi sahibi olduğumuzda buradan sizlerle paylaşacağız.

  • divineedgesonline.com says:

   @Kaan Güvel Oyunkayıt’ında sorusuna açıklık getireyim, Karakterler dahil,oyun içi herşey sıfırlanıyor yani herkes sil baştan başlıycak.