ESL Güneydoğu Avrupa Şampiyonası Duyuruldu | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
ESL Güneydoğu Avrupa Şampiyonası Duyuruldu Poster
ESL Güneydoğu Avrupa Şampiyonası Duyuruldu Poster

Windows 10 PlayIT sponsorluğunda ESL tarafından organize edilen 5.000€ ödüllü Güneydoğu Avrupa Şampiyonası duyuruldu. Finalleri Macaristan'da gerçekleştirilecek olan şampiyonada League of Legends ve CS: GO oyunları yer alıyor. Türkiye'den 5 takımın katılabileceği etkinliğin detaylarını haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
28.11.2015

ESL dünyanın önde gelen eSpor platformu, Windows 10 PlayIT sponsorluğunda 5.000€ ödülü ile Macaristan’da yapılacak etkinlik ile karşınızda.

Türkiye’den Katılan Takım Siz Olabilirsiniz!

– Şampiyona 28 ve 29 Kasım tarihinde Budapeşte, Macaristan
– 2 Takım CS:GO
– 2.500€ CS:GO
– 3 Takım League of Legends
– 2.500€ League of Legends

Nasıl Katılırım?

11 Ekim ve 18 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek haftalık Go4LoL ve ROG Go4CS:GO ligi de Türkiye’den şampiyonaya gidecek takımlarını belirleyecek.

Ligler sonunda toplam 8 takım ulusal finallere girmeye hak kazanacak. Ulusal final sonrası seçilen takımlar Türkiyeyi temsil etmek için çevrim içi grup aşamasına katılacak. Grup aşaması ve çevirim içi elemeler 26 Ekim ile 08 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Macaristan da oynanacak canlı yayın ile yayınlanacak finaller 28, 29 Kasım tarihindedir.

Unutmayın, şampiyonaya Türkiye’den sadece 5 takım katılabilecek.

Organizasyonda oyuncuların kendilerini göstermeleri ve diğer oyuncular ile karşılaşıp kendilerini geliştirme şansları olacak. Takımların şampiyonaya katılımları için en önemli kural takım oyuncularından en az üçünün Güney Doğu Avrupa bölgesinden olmasıdır. Katılımcı ülkerler ise; Macaristan, Bulgaristan, Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs, Romanya ve Moldova, Adriyatik ( Sırbistan, Slovenya, Bosna Hersek, Makedonya, Malta, Hırvatistan, Karadağ, Arnavutluk)

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.019


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı