Fifa World’ün Yeni Oyun Motoru Yayında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Fifa World'ün Yeni Oyun Motoru Yayında! Poster
Fifa World'ün Yeni Oyun Motoru Yayında! Poster

Electronic Arts'ın yayımladığı online futbol oyunu Fifa World yeni güncellemeler ile oyun kalitesini arttırmaya devam ediyor. Yeni gelen R9.0 güncellemesi ile oyun motorunda büyük değişiklikler yapılan oyundaki tüm yenilikleri yazının devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
06.11.2014

Güncelleme 9.0 – Yeni Oyun Motoru

İlk olarak Gamescom 2014 fuarında duyurulan FIFA World yeni oyun motoru en son gelen R9.0 güncellemesi ile oyuna eklendi. FIFA World, yeni çalımlar ve hareketlerle profesyonel gibi oynamanızı, daha akıllı takım arkadaşlarının daha yerinde ofansif koşularıyla rakip savunmayı geçmeyi ve tam koşu kontrolünün getirdiği özgürlükle hücum etmenizi sağlıyor.

Oyunda yer alan 33 lisanslı ligdeki tüm kulüplerin 12.000’den fazla gerçek futbolcusunu istediğiniz gibi bir araya getirerek Ultimate Team’inizi kurun. Gerçek futbol dünyasından görevleri tamamlayıp sahada ve transfer pazarında kazanarak kadronuzu iyileştirin!

Oyun konsolu veya üst düzey bir bilgisayara sahip olmadan da oynanan EA SPORTS FIFA World, tüm oyun severlerin FIFA deneyimini yaşamalarını sağlıyor. Açık Beta sürecinde 180 farklı ülkeden 5 milyon oyun sever toplamda 50 milyondan fazla maç oynadılar. PC’de FIFA World oynayan milyonlarca online taraftara katılın.

Yeni Eklenen Oynanış Özellikleri

– Hücum Zekası
Takım arkadaşlarınız artık daha akıllı hücum koşuları ile pasları daha iyi değerlendiriyorlar. Ek olarak, forvet hattınız offside pozisyonlarına daha duyarlı şekilde ceza sahasına yaklaşıyorlar.

– Tam Koşu Özelliği
Futbolcuların top ile koşularını 360 derece kontrol özelliği ile daha gerçekçi ve kullanışlı olarak iyileştirdik. Artık bire bir pozisyonlara daha hakimsiniz ve Duyarlılık 2.0 özelliği ile hücum sırasında topa daha etkili bir şekilde sahip olmanızı sağladık.

– Top Kontrol Sistemi
Yeni oyun motoruyla beraber maç sırasında daha etkili şutlar, paslar ve kontrol gerçekleştirebilirsiniz. Topu kazanması zor pozisyonlarda bile gerekli hamleleri yaparak hücumu baştan başlatabilir veya rakibinizin hücumunu önleyebilirsiniz.

– Taktiksel Serbest Vuruşlar
Artık serbest vuruşlara 2. ve 3. futbolcuları seçebilirsiniz. Hücum sırasında bir çok yeni taktik ile takımınız adına olağanüstü goller atabilir, savunmadayken barajı topa doğru koşturmak, hareket ettirmek veya baraja yeni futbolcular eklemek gibi yeni özelliklerle kalenizi savunabilirsiniz.

– Yeni Yetenek Hareketleri ve Gol Sevinçleri
Sizlerden en fazla gelen isteklerden birini oyuna ekledik. Yeni yetenek hareketleri ile rakip savunma oyuncularını daha kolay geçebilir, yeni gol sevinçleri ile attığınız golleri daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

– Hızlı Taktikler
Kullanışlı yeni bir özellik karşınızda! Artık maç sırasında 4 hızlı taktiği “Ofsayt Tuzağı, Takım Presi, Kanat Değiştir ve MB/OB Futbolcularını Atağa Kaldır” seçerek oyununuza yön verebilirsiniz.

– Yeni Animasyonlar
Maç içerisinde yaptığınız her şeyi farklı versiyonlarla gösteren yaklaşık 2000 yeni oynanış animasyonu oyuna eklendi.

– Geliştirilmiş Kontrol Seçenekleri
Online futbol oyunu oynamaya ve özellikle FIFA futbol simülasyonuna ilk kez başlayacaklara yardım etmek amacıyla mevcut kontrol seçenekleri geliştirerek yeni oyuncular için çok daha basit bir kontrol şeması oluşturduk.

Diğer İyileştirmeler

– Yeni Kullanıcı Arayüzü
Açılış ekranından itibaren tüm menülerle beraber FIFA World artık yeni bir görünüşe sahip! Kullanıcı dostu ve modern bir tasarım ile alınan grafikler yenilendi

– Yeni Maç Sunumu
Diğer bir görsel iyileştirme ise oyun sunumları ve ara geçişlerin tamamen yenilenmesi olarak oyunculara sunulmaktadır.

– Güncel Maç Anlatımı
FIFA 15 oyunundan alınan en güncel maç anlatımı tüm diller için oyuna eklenerek daha gerçekçi bir maç atmosferi oluşturmaktadır.

– Yeni Stadyumlar
Artık oyunda 6 yeni stadyum bulunuyor: “Villa Park, Boleyn Ground (Upton Park), The KC Stadium, Liberty Stadium, Imtech Arena ve Veltins Arena”

– Italyanca Dil Desteği
Bu güncelleme ile beraber toplam dil desteği 10’a çıktı artık FIFA World oyunu İtalyanca olarak da oynanabilecektir.

Toplam Okunma Sayısı : 4.118


Yorumlar

1 yorum yapıldı