Forsaken World 2 Kat Tecrübe ve ZEN Etkinliği! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Faaliyet Tarihi:
26.06.2013

Forsaken World‘de iki etkinlik daha başlıyor! Oyuncuların Forsaken World Türkiye’nin açılışına geç kaldıkları hissine kapılmasını önlemek için, iki katı tecrübe etkinliği başlatıyoruz. 5 gün sürecek etkinlik boyunca tecrübe kazanımı iki katına çıkarılmış olacak! Ayrıca ilave etkinlik olarak ZEN Ödülleri etkinliği geliyor!

İki Kat Tecrübe Etkinliği:

26 Haziran (saat 17.00 Perşembe) ve 1 Temmuz (saat 11.00 Pazartesi) tarihleri arası Forsaken World‘de öldürülen canavarlardan ve tamamlanan görevlerden alınan tecrübeler iki katına çıkacak! Oyuna hızlı bir giriş yapmak için bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz!

ZEN Ödülleri Etkinliği:

28 Haziran (saat 21.00 Cuma) ve 5 Temmuz (saat 09.59 Cuma) Etkinlik boyunca ZEN satın alıp Forsaken World‘e transfer ederek bazı ödüllere sahip olabilirsiniz. Forsaken World‘e transfer ettiğiniz ZEN miktarına eşit miktarda ödül puanı kazanacaksınız. (Örneğin 3.000 ZEN satın alıp transfer ettiğinizde, 3.000 Ödül Puanı kazanmış olacaksınız ve bu puanlarla birbirinden değerli ödüllerin sahibi olabileceksiniz.)

Yapılması Gerekenler:

Henüz oyunu oynamaya başlamadıysanız, Perfect World kayıt ola> linkine tıklayarak kayıt olduktan sonra Perfect World indir bağlantısından oyunu indirerek giriş yapabilirsiniz!

Etkinliklerle ilgili yeniliklerden, herkezden önce haberdar olmak için Forsaken World Facebook sayfasını ve Websitesini takip etmeyi unutmayın.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.307


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı