Legend Online Türkiye Başarıya Doymuyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Legend Online Türkiye Başarıya Doymuyor! Poster
Legend Online Türkiye Başarıya Doymuyor! Poster

Popüler tarayıcı oyunu Legend Online 2013 yılında ulaştığı başarılara bir yenisini daha ekledi. Çıktığı günden bu yana bir çok ödüle layık görülüp listeleri alt üst eden Legend Online, Google'ın 2013'te -Yükselen Aramalar- listesinde 2.sırada yer aldı.
Faaliyet Tarihi:
24.12.2013

Türkiye marketine girmesiyle oyun severler ile güzel bir elektrik yakalayan ve kısa sürede oyuncuların sevgisini kazanan Legend Online başarılarına devam ediyor. Popüler arama motoru Google’ın 2013 yılı Türkiye’de en çok arananları listesinde En Çok Trend Olanlar sıralamasında Legend Online 2. sırada yer aldı. “Legend Online“ın trend gösterenler arasında oyun olarak 1. sırada yer alması ve tüm dünyayı kasıp kavuran “Gangnam Style” ve “Harlem Shake” aramalarının arasında yer alması oldukça dikkat çekici.

2012 yılında Dünya genelindeki En iyi 20 Facebook oyunları içerisine giren Legend Online, hatırlayacağınız gibi 2013 yılında Türkiye’de düzenlenen GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nda oyun severleri ile buluşmuş ve En İyi Web Tabanlı Oyun kategorisinde 1.liğe layık görülmüştü.

Geçtiğimiz günlerde Legend Online Gökyüzü sürümü ile oyuncularına tekrardan merhaba diyen Legend Online, oyunu ve oyuncuları canlı tutmaya devam ediyor. Yeni sürümde kahraman seviyesi 11 olduğunda Gökyüzü açılıyor. Oyuncular “Şehir” ve “Gökyüzü” arasında seçim yapabiliyorlar. Yeni sürüm de “Peri Turnuvaları”, “Dönüş Sistemi”, “Dünya BOSS” ve bunun gibi bir çok yenilikler ve değişiklikler oyuncuları bekliyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.918


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı