/*Google DFP*/
Neverwinter Tyranny of Dragons Duyuruldu Poster
Neverwinter Tyranny of Dragons Duyuruldu Poster

Sevilen Türkçe MMORPG oyunu Neverwinter Tyranny of Dragons modülüne 14 Ağustos 2014 tarihinde kavuşuyor. Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar üzerine kurulu olan Neverwinter Tyranny of Dragons modülü RPG severlere yeni bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefliyor.
Zula Kayıt Ol
Faaliyet Tarihi:
14.06.2014

Ünlü MMO için dördüncü Modül 14 Ağustos 2014’te geliyor

22.05.2014 — (Amsterdam, Hollanda) – Perfect World Europe B.V. ve Cryptic Stüdyoları, dördüncü modül Neverwinter: Tyranny of Dragons‘un 14 Ağustos 2014’te yayınlanacağını dururmaktan mutluluk duyar. Tyranny of Dragons geniş bir çerçevede ün salmış olan, Wizards of the Coast’un Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar’ı üzerine kurulu, oynaması ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter‘ın dördüncü modülü olup ilk Tyranny of Dragons’un dijital deneyimini sunar.

Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar evrenini seven masaüstü oyuncuları, oyunculara zorlayıcı ve heyecan verici bir Dungeons & Dragons deneyimi sunan Neverwinter: Tyranny of Dragons modülü ile birlikte karakterleri MMO ve masasüstü oyun arasında birleştirebilecekler.

Neverwinter yakın zamanda yayınlanan üçüncü modülü Neverwinter: Curse of Icewind Dale ile oyuncu kitlesini daha da büyütmüştür ve yayınlandığı tarih olan 2013 Yazı’ndan beri otantik D&D öykü tarzını ve deneyimini devam ettirerek Dungeons & Dragons evreninde büyümeye devam etmektedir.

Neverwinter hızlı ve aksiyon dolu savaş ile benzersiz zindanlar içeren bir MMORPG’dir. Oyuncular Neverwinter şehri ve diğer bölgeleri keşfederek bu ikonik şehrin olağanüstü tarihini öğrenip düşmanlarına karşı savaşırlar. Neverwinter‘da oyuncular Foundry aracını kullanarak kendi görev ve maceralarını oluşturabilirler. Bu içerik aracıyla oyuncuların kendi oluşturdukları görev ve hikayeler canlı sunucuya da eklenebilmektedir.

Neverwinter, hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için ziyaret edebileceğiniz resmi websitesi: www.neverwinteroyna.com

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.622


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı